این دستبند شما را با یک شوک الکتریکی از خواب بیدار می کند

0 150

زمان هیچوقت نخواهد ایستاد و ما تنها قادر به اندازه گیری آن هستیم و تلاش برای بیشترین استفاده ممکن از آن.ساعتی که به شما معرفی می کنیم به شما کمک می کند تا بتوانید سحرخیز باشید.

به نقل از دیجیاتو :سحرخیز بودن و بیدار شدن در ساعات اولیه صبح برای بسیاری از انسان ها یک چالش اساسی به حساب می آید. بسیاری از ما بدون توجه به این که شب قبل زود خوابیده باشیم یا نه، صبح به زحمت و با تقلای بسیار دل از رختخواب می کنیم. عده ای را نیز هیچ زنگ هشداری نمی تواند بیدارشان کند و به راحتی خواب می مانند و لذا ناچارند تبعات دیر رسیدن به محل کار یا تحصیل را تحمل کنند.

حالا دستبند Shock Clock از راه رسیده تا مشکل این افراد را برای همیشه حل کرده و تحت هر شرایطی شما را از خواب بیدار کند، آن هم با یک “شوک الکتریکی”.

 8157387_hate-waking-up-in-this-morning-this-alarm_6cfff400_m

کافیست ساعت بیدارباش را در اپلیکیشن مربوطه در اسمارت فون خود وارد کنید تا این دستبند وظیفه شناس از سه روش مختلف (و گاهی با هر سه روش به طور همزمان) شما را بیدار کند. این روش ها شامل لرزش، بوق زدن و در نهایت یک شوک الکتریکی است. البته کاربر می تواند قدرت این شوک الکتریکی را از اپلیکیشن دستبند انتخاب کند؛ بنابراین همه چیز به سنگینی خواب شما بستگی دارد.

pavlokalarmjt_1200_wm

اگر شما هم در هنگام صبح به سختی بیدار می شوید و گاه به گاه خواب می مانید، می توانید با ۷۹ دلار از این پروژه در سایت ایندیگوگو حمایت کنید و هر روز صبح با هیجانی مضاعف از خواب برخیزید.

منبع: thenextweb

منبع: دیجیاتو

استفاده از این دستبند برای بیماران قلبی توصیه نمی شود. زیرا بیدار شدن از خواب باید در آرامش صورت گیرد.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه