دستگاهی که قدرت کامپیوتر را برای بازی های رایانه ای دارد

0 353

بازی های کامپیوتری بین جوانان طرفداران زیادی دارد. این بازی ها به دلیل قدرت و کیفیت بالا  نیازمند سیستم های کامپیوتری حرفه ای می باشد.

به نقل از tasna :قدرت بازی‌های کامپیوتر خانگی بر روی یک دستگاه همراه

382958-gameplay

به‌زودی محصولی به نام پی جی اس یا سیستم قابل حمل بازی روانه بازار خواهد شد که طراحان آن معتقدند که این دستگاه می‌تواند قدرت اجرایی برابری با کامپیوترهای خانگی را برای کاربران خود فراهم سازد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیل Gizmodo، کنسول‌های بازی همراه را نمی‌توان به‌عنوان پدیده‌ای جدید به‌حساب آورد ولی همواره این کنسول‌ها ازنظر قدرت زیر سایه کامپیوترهای خانگی قرار داشته‌اند.

با این‌ وجود به نظر می‌رسد که این روند قرار است دستخوش تغییر شود زیرا محصولی به نام پی جی اس یا سیستم قابل حمل بازی به‌زودی روانه بازار خواهد شد که سازندگان آن مدعی توانایی برابر این دستگاه با کامپیوترهای خانگی در اجرای بازی هستند.

این دستگاه در دو مدل لایت و هاردکور روانه بازار مصرف خواهد شد که نسخه هاردکور دارای توان سخت‌افزاری به‌مراتب بالاتر از نسخه لایت خواهد بود.

3031162-p2

نمایشگر این دستگاه دارای رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است که محتوای پردازش شده توسط دستگاه را تحت دو سیستم عامل ویندوز ۱۰ و اندروید ۶ به کاربران عرضه می‌کند.

مدل هاردکور این دستگاه دارای ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه SSD است و هنوز نوع پردازنده آن به‌صورت کامل مشخص نشده است.

زمان عرضه قطعی این دستگاه مشخص نیست و سازندگان آن از عبارت به‌زودی برای پاسخ به سوال مربوط به زمان عرضه استفاده کرده‌اند.

منبع : tasna

از نقطه نظر فنی بازی های کامپیوتری، بازی هایی اند که در کامپیوترهای شخصی قابل استفاده اند، از قبیل (PONG). ولی پی جی اس شما را از کامپیوتر های خانگی بی نیاز می کند.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه