چگونه از سر خوردن عینک جلوگیری کنیم؟

0 362

با گزارشی ازچگونه با ما همراه باشیدهر کسی، حتی اگر بینایی چشمش کمی ضعیف باشد، از اذیت های عینک به خصوص وقتی که روی دماغ سرمیخورد خبر دارد. به خصوص در تابستان، عرق کردن صورتتان به شدت سرخوردگی را افزایش میدهد و عینک یکسره روی دماغ می افتد. خوشبختانه، این یک مشکل ساده است که به دلیل چربی اضافی روی صورت شما اتفاق می افتد، حل این مشکل خیلی ساده است و مواد لازم آنرا تقریبا همیشه در خانه تان داری

1

موادی که نیاز دارید:
– شستشو دهنده ی صورتی که چربی را کم می کند
– پودر بچه
– حوله صورت کاهش دهنده چربی

2

برای شستن صورتتان، عینک را بردارید،
با شسستشوی دهنده ی صورت و یک مقدار آب گرم صورتتان را به آرامی بمالید، سپس صورت و اطراف بینی را با صابون کف مالی کنید.به خصوص به اطراف بینی تان دقت کنید و آنها را بیشتر کف مالی کنید.

3

صورتتان را با آب تمیز و سرد بشویید تا منفذ های صورت را ببندید و سپس با یک حوله به آرامی تمیز کنید.
روزانه دوبار صورتتان را با این روش تمیز کنید، یک بار صبح و یک بار شب قبل از خواب.

4

به آرامی قسمت دماغه ی عینک خود را توسط شسشتو دهنده صورت کاهش دهنده چربی کف مالی کنید، سپس آبکشی کنید و به آرامی عینک خودرا خشک کنید.

5

توسط یک برس آرایشی یا انگشت، مقداری پودر بچه را به آرامی روی بینی تان بمالید.
به قسمت های بالایی بینی که عینک معمولا در آنجا قرار میگیرد توجه ویژه ای بکنید.
سپس تمامی پودرهای اضافی را پاک کنید.

6

از حوله صورت برای کاهش چربی و عرق استفاده کنید، اگر این کار را انجام ندهید صورتتان لیز میشود و دوباره عینکتان شروع به سر خوردن میکند.sorkhordane-eynak

نکات و هشدارها

گاهی اگر عینکتان را با دستمالی که با الکل نم دار کرده اید پاک کنید نیز از سر خوردن عینک جلوگیری می کنید، چرا که الکل چربی اضافی روی عینک را ازبین می برد..
صورتتان را مکررا و زیاد نشویید، اینکار باعث میشود که صورتتان خشک شود و بدنتان مجبور میشود دوباره عرق بسازد، حتی سریعتر از قبل.
از مرطوب کردن اطراف بینی تان اجتناب کنید، اینکار باعث چرب شدن اضافی آن محیط میشود.

منبع : http://phow.ir/

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه