نقل انتقالات احتمالی تابستان تیم های بزرگ فوتبال

0 218

نقل انتقالات همواره در فوتبال یکی از جذابترین و مهمترین انفاقات است ، بخصوص انتقالات تابستانی که بازی های باشگاهی اروپا در جریان نیست و فوتبال دوستان با این اخبار خود را سرگرم می کنند.

ماقصد داریم این اخبار رو در اختیار شما قرار بدیم تا هم دوستانی که تیم های مورد علاقه آنها عملکرد خوبی نداشتن به فصل بعد امیدوارتر بشوند و هم عزیزانی که تیم محبوب آنها خوب عمل کرده با شرایط فصل بعد تیمشون آشنا بشوند.

در این مطلب به تیم های بزرگ لیگ اسپانیا خواهیم پرداخت و در مطالب بعدی به ترتیب 5 لیگ مطرح و پس از اون تیم های بزرگ لیگ ها ، غیر از 6 لیگ برتر.

atletic

اتلتیکو مادرید :

به دلیل اینکه اتلتیکو تیم سرمایه داری نبوده و همچنین جام قهرمانی زیادی در فصول گذشته بدست نیاورده تا بتواند سطح مالی خرید بازیکنان خود را بالا ببرد معمولا سعی در حفظ بازیکنان خود دارد و در صورت عدم موفقیت در حفظ بازیکن یک پست ، اقدام به خرید میکند . به همین دلیل تمام خریدهای بزرگ این باشگاه مشروط به فروش بازیکنی از همان پست است ، به عنوان مثال :

احتمالی

1 – دیگو کاستا یا بنتکه : سیمئونه قصد دارد در صورتی که موفق به حفظ گریژمان نشود یکی از این دو بازیکن را جانشین وی کند

2 – هافبک : به دلیل اینکه سائول هافبک این تیم مورد توجه تیم های بزرگ قرار دارد احتمال خرید در این پست فراوان است ولی هنوز گزینه ای برای خرید مطرح نشده است به نظر می رسد مذاکرات سیمئونه و این بازیکن منجر به ادامه همکاری شده است .

در این بین بازیکنانی هم به احتمال جدایشان در تابستان وجود دارد :

1 – گریژمان : این بازیکن فرانسوی به شدت مورد توجه منچستر یونایتد است و در مورد عدم موفقیت سیمئونه در متقاعد کردن این بازیکن این ستاره جوان به منچستر خواهد رفت.

2 – سائول : باتوجه به درخشش بسیار خوب این بازیکن تیم های متعددی برای خرید این بازیکن اقدام خواهند کرد ولی هنوز پیشنهاد رسمی وجود نداشته است.

3 – خیمنز : مدافع 21 ساله اروگوئه ای که عملکرد بسیار خوبی داشته مورد توجه بسیاری از تیم هاست در صورت حفظ دو بازیکن بالا شاید مجبور به فروش این ستاره جوان بشوند

barca

بارسلنا :

احتمالی

1 – نیمار : به طور قطع مهمترین هدف بارسلنا حفظ این ستاره برزیلی و جوان است که قرارداد وی در حال اتمام است ، مذاکرات نیمار و پدرش از چندماه پیش با تیم شروع شده ولی هنوز قرارداد جدیدی بین طرفین به امضا نرسیده است.

2 – مهاجم ذخیره : آبی اناری ها قصد دارند در تابستان با یک خرید خوب مانع از تکرار اتفاقات تلخ این فصل بشوند یعنی خستگی زیاد بازیکنان پس از بازی های زیاد و پرفشار ، به خصوص که هر سه مهاجم این تیم اهل کشورهای امریکای جنوبی هستند و برای بازی های ملی باید مسافت زیادی را طی کنند. گزینه های بارسلنا در این پست نولیتو(سلتا)، باکامبو(ویارئال) ، گامیرو(سویا) و لاکازت(لیون) هستند که البته شرایط خرید هرکدام از این بازیکنان پیچیدگی های خاص خود را دارد.ولی به احتمال زیاد در صورت حفظ نیمار فقط یکی از این 4 بازیکن به بارسلنا ملحق خواهد شد.

3 – پوگبا : هرچند احتمال این خرید برای بارسنا کمرنگ به نظر میرسد ولی اظهار نظرهای گاه و بیگاه این بازیکن فرانسوی و علاقه ی وی برای هم بازی شدن با نیمار و مسی همچنان این شایعات را ادامه دار کرده است ولی درنهایت به نظر نمی رسد که این انتقال دست یافتنی باشد به چند دلیل : قیمت بالای این بازیکن فرانسوی و مشکل فریپلی مالی – علاقه باشگاه یوونتوس به حفظ این بازیکن – الویت نداشتن بازیکن خط میانی برای ترکیب اصلی در تابستان پیش رو برای بارسلنا.

4 – لاپورته ، مصطفی یا اومتیتی : بارسلنا پس از چند خرید ناموفق در خط دفاعی همچون فرمایلن بلژیکی این بار قصد دارد یک دفاع آماده را به خدمت بگیرد.لاپورته که فصل خوبی در اتلتیک بیلبائو داشته مورد توجه تیم های بزرگ قرار گرفته که بارسنا هم در جمع این تیم ها قرار دارد.همچنین بازیکن خط دفاعی والنسیا نیز دیگر گزینه جدی برای برای آنهاست هرچند پند تیم بزرگ دیگر نیز به دنبال خرید این بازیکن هستند ولی جدیترین هدف بارسلنا به نظر اومتیتی بازیکن ملی پوش فرانسوی و 22 باشه که فصل خوبی رو پست سر گذاشته.

در این بین بازیکنانی هم به احتمال جدایشان در تابستان وجود دارد :

1 – تراشتگن : دروازه بان آلمانی بارسلنا از شرایطش در بارسلنا رضایت نداره و احتمال خروج او در تابستان به یک تیم انگلیسی وجود دارد.

2 – ماسکرانو : بازیکن ارژانتینی که تمایل زیادی برای پیوستن به یوونتوس دارد ولی مسئولان بارسنا به شدت برای حفظ این بازیکن در حال تلاش هستند.

3 – بوسکتس : این بازیکن اسپانیایی پیشنهادات پشمگیری از شهرهای پاریس و منپستر دارد ولی به نظر نمیرسد تمایلی به ترک باشگاه داشته باشد.

قطعی

1 – دنی آلوس : انتقال آلوس به یوونتوس که از طریق هر دو باشگاه تایید شده  است.

2 – بارترا : باترا که به دلیل تعداد کم بازیهاش در این فصل رقم فسخ قرارداد او با باشگاه با 8 میلیون یورو کاهش پیدا کرد برای جانشینی هولمس به دورتمند پیوست.

real

رئال مادرید : 

احتمالی

1 – پوگبا : در تابستان آینده بازیکن تیم یوونتوس اصلیترین هدف زیدان محسوب می شود هرچند که مسئولان یووه تمایلی به فروش جواهرسیاه خود ندارند ، ولی این احتمال وجود دارد یک پیشنهاد چشمگیر منجر به این انتقال شود.

2 – هازارد : شماره 10 تیم چلسی زمان زیادی است مورد توجه زیدان است و حتی رئالی فصل گذشته برای خرید او تمایل داشتند 80 میلیون یورو هزینه کنند که تیم چلسی نپذیرفت ولی به نظر می رسد این انتقال در تاستان 2016 با مبلغ 40 میلیون صورت بگیرد ، چرا که عملکرد ضعیف این بازیکن در بازیهای این فصل نارضایتی کادرفنی چلسی رو به همراه داشته است.

3 – دخیا : دروازبان اسپانیایی منچستر که در تابستان گذشته فقط چند ساعت برای انتقال به رئال کم آورد یکی از اهداف رئالی هاست هرچند عملکرد مناسب ناواس کمی احتمالات را برای این انتقال پایین آورده ولی هنوز هم برخی طرفداران رئال تمایل به این انتقال دارند.

4 – ریکاردرو رودریگرز و گوئریرو : رئالی ها در این پست ذخیره مناسبی برای مارسلو ندارد و در این فصل از مدافعان راست خود برای جانشینی وی استفاده کردند به همین دلیل قصد دارند یکی از دو بازیکن رو برای فصل بعد خریداری کنند.

5 –  مدافع راست : به دلیل اینکه کارواخال به شدت مورد توجه آنجلوتی و بایرنی هاست شاید در صورت فروش بازیکن در این پست رئالی ها مجبور به خرید برای دفاع راست شوند.

6 – موراتا : بازیکن اسپانیایی یووه که از رئال به این تیم رفت در صورت پرداخت 30 میلیون یورو میتنواند به رئال بازگردد ، انتقالی که نه یووه تمایلی به آن دارد نه خود موراتا ولی یک بند در قرار داد قبلی این دوتیم باهم وجود دارد که رئال می تواند با پرداخت این مقدار پول موراتا را به تیم بازگرداند هرچند به نظر میرسد با پرداخت 25 میلیون از جانب یووه این انتقال منتفی شود.

7 – کانته و کرامر : مادریدی ها برای جانشینی کاسمیرو در مرکز خط میانی قصد دارند یکی از دو گزینه کانته از لستر سیتی و یا کرامر از گلادباخ را خریداری کنند .

در این بین بازیکنانی هم به احتمال جدایشان در تابستان وجود دارد که در بالا به برخی از آنها اشاره شد :

1 – واران : ملی پوش فرانسوی که پس از آنجلوتی روزگار خوبی در مادرید سپری نمیکند به نظر قصد ترک تیم و پیوستن به تیمی انگلیسی را داشته باشد.

2 – جیمز یا ایسکو : به نظر نمی رسد با توجه به تاکتیک های زیدان در تیم و نارضایتی این دو بازیکن رئالی ها موفق به حفظ این دو ستاره جوان شوند ، جیمز پیشنهاد مناسبی از منچستر دارد و ایسکو نیز به نظر بخشی از قرارداد پوگبا باشد.البته در صورت پیوستن پوگبا به تیم این احتمال نیز وجود دارد که هر دو بازیکن مادرید را ترک کنند.

3 – کارواخال و دنیلو : همان طور که در بالا اشاره شد هر دو بازیکن مورد توجه باشگاه های مطرح اروپایی هستند ولی رئالی ها قطعا تلاش زیادی برای حفظ این دو بازیکن خواهند کرد ، هرچند طرفداران رئال مخالفتی با خروج دنیلو ندارند.

4 – کروس : این بازیکن آلمانی پیشنهادات خوبی از لیگ جزیره دارد و در صورت پیشنهاد مناسب از جمع مادیدی ها جدا خواخد شد تا شرایط برای دیگر بازیکنان هموارتر شود.

تا به اینجای فصل جدیترین اخبار مربوط به 3 تیم برتر لیگ اسپانیا به این گونه بوده و باید دید آیا تیم ها موفقیتی برای محقق کردن اهداف خود خواهند داشت یا خیر ؟

به نظر شما کدام انتقال ها انجام خواهد شد ؟ و فکر میکنید چه انتقالات دیگری برای این 3 تیم شکل خواهد گرفت ؟

منتظر اخبار انتقالات دیگر تیم ها مطرح جهان نیز باشید.

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه