مرد شاپرکی،کابوسی برای اهالی نقطه خوشایند

1 4,909

نقطه‌ی خوشایند در ابتدا به نظر نامی مناسب برای این ناحیه بود، اما در طی سال‌ها و اتفاقات عجیب و رمزآلودی که در آن به وقوع پیوست، این اسم به نظر نامی طعنه‌آمیز می‌آید. معروف‌ترین این اتفاقات به موجودی با نام Mothman برمی‌گردد، که ساکنین ویرجینیای غربی را از نوامبر 1996 تا دسامبر 1997 مورد شکنجه قرار داد. بیش از 100 نفر از ساکنین نقطه‌ی خوشایند این موجود را با چشمان خود دیده‌اند. مردی 2 متر و 10 سانتی متری با سینه‌ای عریض و چشمان قرمز و بال‌هایی به طول 3 متر که در پشت وی جمع می‌شدند.

December-15-1967-“Mothman”-Prophecy-Comes-True

Mothman که براساس آن فیلمی ساخته و کتابی نوشته شده است و حتی مجسمه‌ی آن در نقطه‌ی ناخوشایند به چشم می‌خورد، می‌تواند توجیه‌های زیادی داشته باشد. عده‌ای آن را موجودی جهش‌یافته می‌دانند و عده‌ای دیگر معتقدند اهالی نقطه‌ی خوشایند، بدلیل ترس زیادی که از وال‌ها و حیوانات بزرگ آن ناحیه داشتند، از آن‌ها موجودی عجیب و غریب در ذهن خود ساخته اند تا جایی که ذهن آن‌ها بر دیدشان تاثیر گذاشته و باعث شده خیال کنند چنین موجودی دیده‌اند.
intro

هر چه که باشد، بعد از فروریختن پل سیلور در 15 دسامبر 1967 میلادی، که باعث مرگ 46 انسان شد، گزارش‌های دیده شدن این موجود نیز متوقف شدند. این اتفاق باعث شد که عده ای این دو حادثه را مرتبط به هم بدانند.

علاوه بر Mothman، حوادث ماورالطبیعه‌ی فراوانی در این ناحیه به وقوع پیوستند. از جمله اشیای پرنده‌ی مرموز و افرادی به نام “مردان سیاه پوش” که می‌توانستند صرفا با حرف زدن و نگاهشان افراد را بی‌حس کنند! هدف این “مردان” جمع‌آوری اطلاعات در مورد حوادثی ماورالطبیعه بوده است.

siun4tkhhm6z0p9h2dzs

از این داستان فیلمی هم با عنوان مرد شاپرکی ساخته شد.پیشگویی مرد شاپرکی” فیلمی است به کارگردانی مارک پلینگتون. این فیلم محصول سال 2002 کشور آمریکاست. بازیگران: ریچارد گری، ویل پاتون، لایورا لینی، دبرا مسینگ و آلن بتز. خلاصه داستان: روزنامه نگاری به نام جان کلاین، شب کریسمس بر اثر یک حادثه زن خود را که دارای بیماری تومور مغزی بود از دست می دهد و در نوشته های او نقاشی هایی از مرد شاپرکی را پیدا می کند، دو سال بعد که جان برای ماموریتی به ایالتی دیگر می رود، سر از شهری در می آورد که اتفاقات عجیبی در آن می افتد. این اتفاقها شامل: دیدن بشقاب پرنده، مردی به شکل خفاش، تلفن های ناشناس، تماس های ترسناک و … که همه اینها باعث می شود تا جان به دنبال کشف حقایق برود.

منبع :  http://www.dolatebahar.com

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه