10 سلفی که کشته و زخمی داد

3 22,374

به نقل از سخت افزارمگ : پدیده گرفتن عکس سلفی که این روزها حسابی مد شده و همه در حال سلفی گرفتن هستند، در موارد بسیار نادری، برخلاف ظاهر معمول آن سبب بروز مشکلاتی می شود که یکی از این موارد، کشته شدن افراد می شود. شاید بسیار خنده دار باشد که یک نفر به خاطر سلفی گرفتن، خود را به کشتن دهد، اما چنین سوژه هایی در سراسر جهان یافت می شود. برای زنگ تفریح این هفته به 10 مورد از سلفی هایی اشاره می کنیم که یاد و خاطره صاحب عکس را جاودانه کرده است!

سقوط از ارتفاع 8.5 متری

خانم Xenia Ignatyeva برای گرفتن سلفی از خود به بالای یک پل با ارتفاع 8.5 متر رفته و روی لبه انتهایی آن قرار گرفت. از قضا ایشان از ارتفاع می ترسیدند و همیشه مورد تمسخر دوستان قرار می گرفتند و برای اینکه شهامت خود را نشان دهند … روحش شاد و یادش سلفی باد!

سلفی های خطرناک

 

سلفی هنرمند کش1

در سال 2012، ستاره موسیقی پاپ اهل مکزیک به نام Jenni Rivera در حالی که با دوستان خود در حال گشت و گذار با اتومبیل بودند، قصد سلفی گرفتن به سرشان زد. اما برای گرفتن سلفی پا را روی گاز قرار داده و گوشی را در دست گرفته و … همه این عزیزان در تصادف پس از سلفی به دیار باقی شتافتند.

سلفی های خطرناک

 

سلفی مولتی تسکینگ

خانم Courteny Sanford در سال 2014 و در حالیکه به موسیقی مورد علاقه خود که آهنگ Happy از آثار فاخر Pharrel Williams گوش جان سپرده بودند، قصد داشتند با گرفتن سلفی، احساس شادی را با دوستان خود به اشتراک بگذارند که تنها چند ثانیه پس از ثبت تصویر در تصادف با یک کامیون، سلفی کش شدند! ایشان در آن واحد به سه وظیفه خطیر رانندگی، گوش دادن به موسیقی و سلفی گرفتن پرداختند که یک رکورد برای بانوان به شمار می رود!

سلفی های خطرناک

سلفی هنرمندکش 2

هنرمند اهل پورتوریکو به نام Jadiel در سال 2014 سوار بر موتور سیکلت خود بود که قصد سلفی گرفتن به سرش زد تا دوستداران خود را در اینستاگرام غافلگیر کند، اما دوستداران این هنرمند با اعلامیه فوتش حسابی سر حال آمدند!

سلفی های خطرناک

سلفی با پرنده مرگ

سلفی گرفتن در هواپیما هم عالمی دارد، شاید توپولف یا آنتونوف هم به شما کمک کند تا تصویر جاودانه ای ثبت کنید. اما در کشور اوکراین و در ماه جولای 2014، این مادر و فرزند که پیش از برخاستن پرواز آمستردام با یکدیگر سلفی گرفتند، خبر نداشتند که تا دقایقی دیگر از دنیا خواهند رفت.

سلفی های خطرناک

سلفی تفنگی

جوان 21 ساله اهل مکزیک در ماه جولای سال 2014، زمانی که قصد داشت با اسلحه سلفی بگیرد و در صفحه فیس بوکش منتشر کند، با ذوق مرگ شدن اسلحه روبرو و به دیار باقی شتافت. دوستان توجه کنند که اشیایی که در محیط برای سلفی گرفتن انتخاب می کنید، جنبه بالایی داشته باشند!

سلفی های خطرناک

 

رانندگی و سلفی بدون گواهینامه

دختر 13 ساله اهل مکزیک در حالیکه قصد داشت از رودخانه کنار جاده در حال رانندگی سلفی بگیرد، به داخل رودخانه سقوط کرد و … (خب من الان چی بگم؟)

سلفی های خطرناک

 

سلفی برقی

در ماه مارس سال 2014 یک جوان اهل اسپانیا با پریدن روی قطار برقی سعی در سلفی گرفتن داشت که نیروی الکتریسیته به وی امان نداد.

سلفی های خطرناک

سلفی وطنی

با تلاش و کوشش دو بانوی ایرانی موفق به ثبت رکورد در سلفی های خطرناک شدیم، البته این دو در تصادف رانندگی هنگام فیلم سلفی گرفتن، جان سالم به در بردند، اما به دلیل اشتراک گذاری بسیار زیاد ویدئو، داستان سلفی آوازه ای جهانی پیدا کرد تا در بین 10 سلفی خطرناک جهان قرار گیرد!

 

سلفی عاشق کش

یک زوج لهستانی که برای سفر پس از ازدواج به لبه یک صخره در کنار دریا رفته بودند، ناگهان تعادل خود را از دست داده و جان به جان آفرین تسلیم کردند.

سلفی های خطرناک  

منبع : sakhtafzarmag

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه