تماشا کنید:بچه هایی با چشم های سیاه که شما را خواهند ترساند!!

0 16,730

ماجرای مرموز پسرهای چشم سیاه به سال 1998 برمی گردد ؛ درحالیکه خبرنگاری به نام برایان بتل در ماشین خود نشسته بود ، دو پسر به او نزدیک می شوند و از او می خواهند که آنها را به خانه شان برساند . آنها سر و وضع معقولی داشتند و در نگاه اول چیز عجیبی در آنها به نظر نمی رسید . آنها تقاضای خود را مدام تکرار می کردند .

بتل که احساس ترس کرده بود از این کار امتناع کرد ولی با اصرار این دو پسر مواجه شد . او زمانی که در چشم آنها خیره شد ، متوجه شد که در چشم آنها تنها یک حلقه سیاه وجود دارد و چشمهایشان عنبیه ندارد . او به قدری ترسیده بود که بی درنگ ماشین را ترک کرد . این تنها داستانی نیست که در مورد پسرهای چشم سیاه نقل شده است .

Black-eyed-children-1 

بیشتر افراد سن آنها را بین 12 تا 17 سال تخمین زده اند . این افراد می گویند زمانی که پسرها شروع به صحبت با آنها کرده اند به شدت ترسیده اند . برخی این داستان را چنین توجیه می کنند که احتمالا این بچه ها لنز سیاه داشته اند و یا اینکه احتمالا افراد مدعی بیش از حد قدرت تخیل داشته اند . شاید هم این پسرها قدرت هیپنوتیزم داشته اند . آیا اینها روح هستند؟ چرا تمام داستان ها در مورد اصرار این پسرها برای ورود به خانه یا ماشین به همین جا ختم می شود و کسی نمی داند پس از ورود آنها چه اتفاقی افتاده است؟

BEK-the-movie1

شاید هم کسانی که به آنها اجازه ورود داده اند ، دیگر زنده نمانده اند تا در موردشان سخنی بگویند . داستان کودکان چشم سیاه را باید کمی فراتر از یک افسانه دانست . حتما شما در مورد هتل سن کارلوس در آریزونا چیزهایی شنیده اید . در اتاقی در این هتل تصویری از یک دختر با چشمان سیاه وجود دارد . گزارش های زیادی در مورد مسافرانی وجود دارد که در این اتاق اقامت داشته اند . آنها پس از مدت کوتاهی اتاق را ترک کرده و مدعی شده اند که چشمان سیاه آنها را دنبال کرده اند .

گفته شده این مسافران به حدی ترسیده اند که حتی هتل را سریع ترک کرده اند . جالب اینکه این تنها یک تصویر است و این افراد با بچه های چشم سیاه مواجه نشده اند . به راستی آیا افسانه بچه های چشم سیاه واقعیت دارد یا تنها توهم افرادی است که با آنها برخورد می کنند ؟ آیا این داستان ها با ماجرای عکس هتل آریزونا رابطه دارد؟ آیا نیاز به موارد بیشتری است تا صحت این ماجرا تایید شود ؟ آیا بچه های چشم سیاه در میان ما زندگی می کنند یا تنها در تخیلات آدم ها به وجود آمده اند ؟

تماشا کنید: 

منبع: آپارات

http://mojarradat.vcp.ir

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه