تماشا کنید:آیا اینجا راهی به سوی جهنم است؟

9 19,561

گاهی پیش می اید که محققین چیزهایی را کشف میکنند که نه تنها توضیحی برای ان ندارند بلکه بهترین راه را مخفی کردن پیدا میکنند، یکی از این اتفاقات در سال 1989 در سیبری رخ داد، اطلاعات موجود درمورد این حادثه به حدی کم است که به درستی نمیتوان درمورد حقیقت و یا دروغ بودن ان نظر داد اما به هرحال به عنوان انسانی کنجکاو میتوان همان مختصر داده ها را نیز بررسی کرد…

در 15 اکتبر سال 1989 خبری بسیار عجیب در منابع خبری روسیه منتشر شد، پروفسور آزاکوف زمین و معدن شناس بزرگ در حفاری که در یکی از دورافتاده درین نقاط سیبری انجام داده چیزی بسیار عجیب را کشف کرده است.

این گروه اکتشافی در یکی از بکرترین نقاط سیبری مشغول حفاری بوده اند، در مدت یک هفته یک مته ی بسیار بزرگ را نزدیک به 14کیلومتر در دل زمین میفرستند، هدف از این کار یافتن معادن جدید الماس و یا نفت بوده، اما در عمق 14 کیلومتری مته وارد نطقه ای خالی میشود، جایی مانند گودال که خالی بوده است!(ساختمان حفاری 2007)

زمانی که مته را خارج میکنند متوجه میشوند دمای تیغه ی مته به حدی بالاست که در دو نقطه ی اتصال در حال ذوب شدن است، برای همین این بار به جای مته یه دستگاه فرکانس سنج با قابلیت تحمل دمای بالا را به درود این گودال میفرستند، چیزی که ضبط کردند باعث شد تنها در مدت دو ساعت این پروژه برای همیشه رها شود، دما در ان نقطه از زمین نزدیک به 1090 درجه ی سانتیگراد گزارش شده بود. (محل مته ی حفاری که بسته شده است)

این اتفاق اولین بار توسط یک روزنامه نگار فنلاندی منتشر شد و پروفسور آزاکوف بلافاصله صحت انرا رد کرد و چنین حرفی را بسیار مسخره خواند.

در سال 2000 در یک مصاحبه ی تلوزیونی در سوالی که خبرنگار درمورد علت تعطیلی این پروژه از آزاکوف پرسید او عنوان کرد که علت قطع بودجه و اطمینان از خالی بودن منطقه از نفت بوده است.

اما این چه اتفاقی بود؟! چیزی که میکروفون انها ضبط کرده بود صدای فریاد هزاران انسان بود! به طوری که امروزه این ناهنجاری را بانام جهنم میشناسند و بسیاری معتقدند در واقع این گروه وارد دروازه ی جهنم شده بود، دولت روسیه و شوروی هرگز این خبر را تایید نکرند و انرا دروغی برای ایجاد هیجان اعلام کرد و به هرحال این واقعیتی است که این تیم به طور ناگهانی تحقیقات خود را رها کرد و منطقه نیز تا به امروز قرنطینه است.

gateway-to-hell محل حفارى پروژه که هنوز هم منطقه ممنوعه مى باشدچیزی که میکروفون انها ضبط کرده بود صدای فریاد هزاران انسان بود! به طوری که امروزه این ناهنجاری را بانام جهنم میشناسند و بسیاری معتقدند در واقع این گروه وارددروازه ی جهنم شده بود، دولت روسیه و شوروی هرگز این خبر را تاییدنکرند و انرا دروغی برای ایجاد هیجان اعلام کرد و به هرحال این واقعیتی است که این تیم به طور ناگهانی تحقیقات خود را رها کردو منطقه نیز تا به امروز قرنطینه است.

صداى ضبط شده از داخل گودال توسط میکروفون
 صداها بسیار ترسناک هست
 نیمه ى اول فیلم یک نفر به زبان انگلیسى ماجرا راشرح مى دهد

تماشا کنید:

منبع : آپارات

wonders237.ir

اشتراک گذاری

۹ دیدگاه

 1. 8
  4

  در قرآن آمده ما بهشت و جهنم را نه در زمین و نه آسمان قرار نداده ایم پس اگر قرآن را کتب آسمانی که هنوز تحریف نشده است بدانیم پس این صدا ساختگی می باشد تازه این ما مردم معمولی نیستیم که باید دق دقیه جهنم را داشته باشیم آنهایی که بیلیونی می دزدند باید بفکر باشند

 2. 9
  2

  واقعا ما کی هستیم؟؟ چی هستیم؟
  از کجا میایم؟
  خیلی دلم میخواهد تمام جواب این سوال ها و همه ب راز های تمام دنیا و اصرافش رو بدونم.
  ما مجموع تشکیل دهنده ی یک چیزی هستیم؟
  مثل اتم های به هم چسبیده که یک مولکول رو تشکیل میدن و مولکول ها ام یک جسم رو.
  ما اتم هاییم
  دنیا ام مثل مولکول
  یا واقعا خدایی داریم و این چیزا وجود داره
  جهنم
  موجود فضایی.
  جهنم زیر زمین؟
  واقعا آدم گمراه میشه. من که با فکر کردن بیش از حد به این چیزا گمراه شدم.

 3. امیرحسین اسدزاده در
  6
  3

  به نظر من صد در صد دروغ چون خداوند با اون عظمتش نمیاتد جهنمو زیر زمین بزاره بعدشم آیه های بسیاری داریم که بهشت و جهنم در آسمان هست نه در زیر زمین دلیل دوم اینکه ایلان بهشت و جهنمی وجود نداره بعد از قیامت بهشت و جهنم به وجود میاد.

قرار دادن یک دیدگاه