مرموزترین عکس های ترسناک در دنیا!

3 25,346

در دنیای ما همواره اتفاقات عجیب و غیر قابل باوری می افتند که توجیه علمی برای آن وجود ندارد.مثل این عکس های مرموزی تاریخی که در این پست درباره آن ها خواهید خواند.در ادامه با بدندید همراه باشید.
عکس شماره ۱: جن آویزان شده از سقف
 
خانواده کوپر به خانه جدید نقل مکان می‌کنند، البته خانه به تمام معنا جدید نبود. بیش از پنجاه سال از اولین روزی که آجر‌هایش را روی هم چیدند می‌گذشت. صاحبخانه پیش از فروش خانه، دستی به سر و روی خانه کشیده و حسابی تعمیرش کرده بود.
 
عجیب به نظر می‌رسید! چرا او باید برای خانه‌ای که قرار بود به دست افراد دیگری بیفتد، آنقدر تلاش می‌کرد؟! شاید اینطور می‌خواست تاریخ سیاه خانه را پاک کند؛ زنجیره‌ای از جنایت‌هایی که در آن خانه اتفاق افتاده بود که آخرینش مرگ مرموز مالک قبلی بود.
 
با وجود این، خانواده کوپر در خانه جدید ساکن می‌شوند و در اوج خوشبختی و سعادت تصمیم می‌گیرند تا عکس یادگاری بگیرند و خاطره اولین حضورشان را در خانه جدید ثبت کنند. خانم کوپر، خواهر و بچه‌هایشان در اتاق نشیمن با هم یک عکس یادگاری می‌اندازند.

d7110958
 
چند روز بعد عکس حاضر می‌شود. کوپر‌ها وقتی متوجه موجود نامتعارفی شبیه انسان می‌شوند که در عکس از سقف اتاقشان آویزان شده، شوکه می‌شوند. آن‌ها عکس را به همسایه خود که یک پیرزن سالخورده بود نشان می‌دهند. او نیز سرنوشت سیاه مالکین قبلی را برای خانواده کوپر افشا می‌کند و از حقایق مرعوب کننده آن پرده برمی دارد. خانواده کوپر به سرعت از آنجا می‌روند و به خانه دیگری اثاث کشی می‌کنند. پس از رفتن آن‌ها خانه متروک می‌شود و مدتی بعد خبر می‌رسد که خانه در آتش سوخته و کامل از بین رفته است.
  
عکس شماره ۲: ساکنان عجیب یک غار
 
این عکس در سال ۱۸۹۵ توسط oren Jeffries گرفته شده است؛ یعنی بیش از صد سال پیش. او عکاس بیابان‌ها بود. اُرن در مدخل یک غار نشسته بود و استراحت می‌کرد که به ناگاه صدای فریادهای گوشخراشی او را غافلگیر می‌کند. او از جا می‌پرد و از ترس دوربین عکاسی خود را بر زمین می‌اندازد و فرار می‌کند. چند روز بعد او به همراه تعدادی از دوستانش به غار باز می‌گردند تا دوربین عکاسی خود را که جا گذاشته بود، ببرد و اگر توانست، راز فریادهای گوشخراش غار را کشف کند. اما نتیجه‌ای به دست نمی‌آورد.
 
وقتی اُرن عکس‌ها را ظاهر می‌کند عکس عجیبی توجه او را به خود جلب می‌کند. عکسی که از آن هیچ چیز نمی‌داند. در عکس سه جفت چشم درخشان وجود دارند که از درون غار به بیرون نگاه می‌کنند. همواره سوالی که درباره این عکس مطرح می‌شود، این است که این چشم‌ها متعلق به چه کسانی است؟!

Ey55o9J 
البته لازم به ذکر است که به تازگی برخی کار‌شناسان با بیان یکسری دلایل فنی این عکس پر بحث را ساختگی عنوان کرده‌اند که حقیقت ندارد و صرفا جهت شهرت اندوزی بوده است.

مطالب پیشنهادی: مطالب خواندنی

منبع : http://www.yjc.ir

 

اشتراک گذاری

۳ دیدگاه

 1. 14
  8

  درباره آخرین عکس باید بگم که کاملا واقعیه. چند سال پیش از طرف مدرسه مارو بردن توچال ما با چندتا از بچه ها و معلما برای کوه نوردی رفتیم . که حدود 5 کیلومتر از کمپ . به یه چشمه مصنوعی که محیط زیست برای حیوانات کوه درست کردن رسیدیم ، ما اونجا استراحت کردیم دقیقا اونجا یه غار بود که من با یکی از دوستام یه جفت چشم درخشتان دارن بیرون رو نگاه میکنن.
  که یکی از بچه های که از جلوی غار داشت رد میشد گفتین که داخل غار رو نگاه کنه اونم گفت چیزی تو غار نیست. اون چشما هم تکون میخوردن و هم مارو نیگاه میکردن. که بعد از استراحت برگشتیم.

 2. 22
  4

  اون اولی که باید گفت الکیه چون اگه به خدا م اعتقاد داشته باشید .در سخنان خداوند امده که روح انسان پس از مرگ به طور کامل دریافت میشود و به برزخ { جهنمی یا بهشتی } در انتظار قیامت فرستاده میشود.بعد چطور ممکنه روح این انسان ها بد از مرگ از دست خداوند بلند مرتبه در رفته باشند

قرار دادن یک دیدگاه