خنده دار ترین مد دنیا را دیده اید؟!

0 3,594

تا به حال مدهای خنده دار دیده اید؟در ادامه با بدندید همراه باشید.همیشه در دنیای مد شاهد خوش لباس بودن و جذاب بودن نیستیم. گاهی اوقات مدهایی وجود دارد که بیشتر باعث خنده هستند تا جذابیت!در تازه ترین مد زیبایی ، مردم چین و حتی کره جنوبی سرخود را با جوانه های لوبیا و قارچ تزئین میکنند !

725079110-talab-ir

البته این گل ها و جوانه ها پلاستیکی هستند پس نیازی به آبیاری ندارند! این گیره موها دارای دو برگ و یک ریشه‌اند و به نظر می‌رسد که از زیر موی سر رشد کرده‌اند. علی‌رغم استقبال بسیار زیادی که از این مد شده است، عده کمی از منشا آن باخبرند. این مد از یک‌سو ریشه در ایموجی ژاپنی دارد که از سرش جوانه می‌روید و از سوی دیگر به آموزه‌های باستانی چینی درباره هماهنگی با طبیعت بازمی‌گردد. فروشنده‌ای در مصاحبه با شبکه سی اِن اِن می‌گوید هر سه تا چهار ساعت حدود 200 عدد از این کلیپس ها را می‌فروشد.

Grass-hair-clips-bean-sprouts-plants-hairpins-decorative-hair-grow-mushroom-on-head-1pcs

به‌هرحال خبر این مد عجیب در ماه اوت در رسانه‌ها پخش شد و به نظر می‌رسد که نخستین بار هنرپیشه و ستاره موسیقی پاپ اهل تایوان بانام جی چو و همسرش در عکسی با این گیره های عجیب ظاهر شدند. ناگفته نماند که دامنه این مد به کره و مالزی نیز کشیده شده است.

منبع : تالاب

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه