درصد ،نرم افزاری برای انتخاب برترین تخفیف ها!!!

0 1,473

خرید اینترنتی واژه ای که این روزها دیگر به گوش هیچ کس غریبه نیست و پیشرفت این سبک خرید تا آنجا بوده است که حتی اگر قصد خرید حضوری از بازارهای رو در رو و فیزیکی داشته باشیم، قبل از حرکت سری به فروشگاههای اینترنتی زده و مقیاسی از قیمت را در ذهن نگه می داریم تا با پیش زمینه ای آگاهانه به خرید بپردازیم.

حالا فکر کنید در میان پویش اینترنتی با فروشگاهی مواجه می شوید که از اعتبار بالایی برخوردار بوده و میزان خرید روزانه آن و کاربرانی که از آن استفاده می کنند ، چشمگیر باشد . دقیق تر پای بساط اینترنتی خود_ اعم از گوشی، لپ تاب ، تبلت و …_ می نشینید و به نکات ریزتری دقت می کنید.

آیا این فروشگاه همانند فروشگاههای مرکزی یا گاها نمایندگی مختص هر برند ، ضمانت نامه ارائه می دهد؟ امکان مرجوع نمودن کالا هست؟ و یا تضمینی بر کیفیت کالایی که ارئه می دهند وجود دارد؟ 

پس از حصول اطمینان نوبت آن می رسد که یک دو دو تا چهار تا بابت هزینه حمل و نقل کرده و در نهایت مدت زمان تحویل کالا را بررسی می کنیم. اینجاست که می بینیم اگر در خانه بنشینیم و بدون هزینه و انرژی مضاعف بی آنکه مسافتی را تا بازار طی کنیم ، همان کالا با مشخصه های مورد نیازمان را بعد از مدت کمی انتظار دریافت خواهیم کرد.

اگر کمی با این سبک خرید آشنایی داشته باشید فروشگاه معتبر دیجی کالا بهترین نمونه برای مثال در این باب می باشد ، که از نظر اعتبار و اطمینان جای خود را در میان کاربران و خریداران باز کرده است و روزانه درآمدی میلیاردی از طریق این سبک از فروش به دست می آورد.این فروشگاه علاوه بر شرایط خوبی که برای خرید ارائه می دهد گاها کالاهای خود را با عنوان تخفیف روزانه ، یا پیشنهاد شگفت انگیز با میزانی متفاوت از هم برای خرید پیشنهاد می کند.

e2این اتفاق در مورد دیگر سایت های معتبر _ چون بامیلو، مدیسه، تهران کالا  و… _ نیز می افتد . شرایطی در این بین پیشنهاد می شود که شاید هرگز در بازار فیزیکی آن را تجربه نکنیم ، مثل هزینه حمل رایگان کالاهای بالاتر از 100 هزار تومان_ که البته این ویژگی در سایت های مختلف از خرید بالای 30 هزار تومن تا 100 هزارتومان متغییر است_ و یا مواجهه  با تخفیفی که واقعا یک فرصت بی نظیر محسوب شده ، حتی از قیمت تولید کننده نیز پایین تر است _ این نمونه را به وفور در سایت دیجی کالا مشاهده کرده ایم_ و  از جشنواره های زمستانی و تابستانی یک نمایندگی معتبر هم شرایط بهتری دارد.

نکته قوت و اعتبار اینگونه فروشگاهها ضمانت بر بهترین قیمت و ضمانت هفت روز بازگشت می باشد. بدان گونه که تا هفت روز اگر از خرید کالای خود ناراضی بودید قادر خواهید بود از خدمات گارانتی _ کاملا عودت دهید_ و یا خدمات وارانتی _ تعویض کنید_ استفاده کنید.که هزینه بازگشت و تعویض نیز متعاقبا به عهده سایت فروشنده است . سایت کهنه کاری چون دیجی کالا در مورد تضمین بهترین قیمت بسیار قدرتمند عمل می کند ، به این صورت که شما کالای مورد نظرتان را در دیجی کالا خریداری کنید ، اما مرجعی بیابید که با قیمتی پایین تر کالای شما را عرضه می کند، پس از آگاهی مسئولین فروش، مابه التفاوت مبلغ را به شما پس خواهند داد . و نکات بسیار دیگری نیز وجود دارد که در این مقال نمی گنجد، اینجاست که شما باید تصمیم بگیرید و فکر کنید آیا در بازار حضوری چنین امکاناتی جهت خرید موجود است؟ قطعا خیر!e1 بهترین فروشگاهها ، آشناترین فروشنده ها به شما چنین امکاناتی را نخواهند داد .اینگونه می توان گفت تنها تفاوتی که در خرید حضوری با خرید از فروشگاههای معتبر وجود دارد ، لمس کالا از نزدیک می باشد، صرفا همین!

تعداد فروشگاههای اینترنتی معتبر امروزه رو به افزایش است و شما می توانید با اطمینان و توجه به اینکه کدامیک از آنها کالای شما را با بیشترین وبهترین خدمات تحویلتان می دهد بررسی و انتخابشان کنید.

درصد یک میان بر قابل اطمینان در جریان خریدهای اینترنتی است. کالاهایی که روزانه در این فروشگاهها با تخفیف عرضه می شوند را بررسی و بهترین آنها را به شما معرفی می کند.

2 برای مثال تصور کنید قصد خرید اینترنتی یک گوشی با برندی مشخص و مدلی ویژه را از فروشگاهی معتبر که شامل تخفیف شده است را دارید . درصد به جای شما تمامی فروشگاههای اینترنتی _ اعم از معتبر و غیر معتبر_  که این محصول خاص را می فروشند مشاهده کرده، علل گرانی و ارزانی و تفاوت در قیمت ها را بررسی کرده و در نهایت بهترین حالت خرید را به شما پیشنهاد می کند.11کارشناسان مجرب این مجموعه سعی بر آن دارند که تمامی بررسی ها  ریزبینانه و با دقت انجام شود. در این بین حتی هزینه حمل ، نقص رنگ بندی، سایز و… را نیز از نظر دور نمی دارند. و شما در صورت استفاده از این نرم افزار حتما با این جملات مواجه خواهید شد : ( علت ارزانی در سایت های دیگر پایین بودن درجه اعتبار آنها و بالا بودن هزینه حمل می باشد .) و یا ( علت بالاتر بودن قیمت این کالا به علت گارانتی بهتری است که ارائه می دهد.)در واقع هدف بر آن است که تمامی بررسی های لازم صورت گرفته و شما را از هر گونه پویش اینترنتی بی نیاز کرده و به شما اطمینان دهند کالایی که معرفی شده در بهترین حالت ممکن از سایت پیشنهاد شده قابل خرید است.

3هر محصول در دسته بندی مختص به خود قرار دارد و شما با انتخاب دسته بندی های مورد علاقه و نیازتان می توانید تخفیف های مرتبط به آن دسته را مشاهده کنید ، البته محصولاتی که مرتبط با شهر و  استان شما باشد به شما نشان داده خواهد شد.

اگر شما از آن دسته افرادی باشید که به کلیه تخفیف ها علاقه دارید و همه دسته ها را انتخاب کرده اید، در روز خرید و هنگام انتخاب کالایی خاص می توانید از منوی جستجو استفاده نموده و در میان انبوهی تخفیف کالای مورد نظر خود را بیابید.

144

در قسمت تنظیمات شما با انتخاب نوتیفکیشن می توانید از تخفیف های لحظه آخری و یا ازجدیدترین آن ها با خبر شوید . و یا با درج آدرس ایمیل خود روزانه تمامی تخفیف های بررسی شده را در ایمیلتان دریافت کنید.

8نوتیفکیشن این نرم افزار برای کسانی مفید خواهد بود که نیاز به کالایی دارند و با کمبود وقت مواجه هستند. یک نوتیفکیشن از تخفیف کالای مورد نیازتان به شما یادآوری می کند که می توانید با بهترین تخفیف خرید کنید. درنظر داشته باشید در زندگی پر سرعت امروزی آنقدر با کمبود وقت مواجه هستیم که به راستی باید برای برخی مسائل کسی باشد تا به ما یادآوری کند که کاری برای انجام داریم ، حالا درصد در زمینه خرید این کار را برای شما انجام می دهد، برای مثال فکر کنید که روز مادر نزدیک است و یک نوتیفکیشن از درصد به شما یادآوری می کند که کالایی مناسب جهت هدیه با بهترین قیمت در سایتی معتبر برای خرید موجود است. مطمئنا از این بابت احساس رضایت خواهید کرد.

11-(3)نکته ی جالب این نرم افزار مشاهده محصولاتی است که در بررسی کارشناسان رد شده اند. این گزینه را باز می کنید و گاها با کالایی برخورد می کنید که حتی نظر شما را برای خرید جلب می کند. آنگاه کافی است قست نتیجه بررسی را مطالعه کنید . علت رد شدن آن کالا را خواهید فهمید ! مسلما با چنین جملاتی مواجه خواهید شد: ( این کالا با قیمتی پایین تر در سایتی دیگر_ به عنوان مثال دیجی کالا_ موجود است.) و یا ( این کالا در صورت خرید حضوری از بازار برای شما به صرفه تر خواهد بود.) و …

13 عللی که درصد را در خرید اینترنتی ارزشمند می کند از این جمله است:

  • بی شک تمامی سایت هایی که جهت خرید به شما معرفی می شود ، اعتبار سنجی شده ، و در صورت لزوم از آنها کالا خریداری شده و زمان تحویل، قیمت حمل و … آنها تست خواهد شد. تا آنچه به شما عنوان میشود کاملا صادقانه و طبق واقع باشد.
  • توضیحی اجمالی کاملا مطابق با آنچه سایت پیشنهاد دهنده اعلام کرده را در محل ( بررسی، مشخصات فنی، آدرس و …) به شما نشان می دهد.
  • نتیجه بررسی هر محصول پس از پویش اینترنتی و مقیاس همه ی سایت های ارائه دهنده آن کالا یا خدمات نگاشته شده . پس با اطمینان می توانید به آنچه گفته شده عمل کنید.
  • و در نهایت شما را برای خرید به همان سایت مرجع انتقال داده و اجازه می دهد شما مستقیما مشتری سایت معرفی شده باشید بی آنکه خودش دخل و تصرفی در سود خرید کالا از جانب شما داشته باشد.1

این نرم افزار لذت خرید از راه دور و اینترنتی را برای شما دو چندان کرده و با اطمینان به بررسی انجام داده شده می توانید سریعتر به کالای مورد نظر دست پیدا کنید.

شما می توانید این نرم افزار را برای دستگاه های آندرویدی از«گوگل‌پلی» و «کافه‌بازار» دانلود کنید.

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه