شتر آدم خوار سر صاحبش را خورد!!

1 11,656
تا به حال اسم کینه شتری به گوشتان خورده  است؟آیا فکرش را هم می کنید که یک شتر به خاطر آن آدم بکشد؟و فراتر از آن آدم بخورد؟در ادامه با بدندید همراه باشید.

 شتری در روستای بارمر پاکستان که تمام طول روز را بیرون از خانه صاحب خود بسته شده بود، در نهایت که صاحبش یادش آمده بود که او را باز کند، صاحبش را کشت اما چگونه؟این شتر که گویا از این کار صاحبش بسیار ناراحت بود !! .

 به خاطر نگه داشته شدن در گرمای خارج از خانه سر صاحب خود را گاز گرفت و خورد. 

این شتر آن‌قدر در اثر کینه شتری خود عصبی بود که 6 ساعت طول کشید تا روستاییان شتر را آرام کنند.

hqdefault

در روز شنبه دمای هوا در پاکستان رکورد را شکسته بود و بالاترین دما در بارمر زمانی بود که شتر قاتل بیرون از خانه بود یعنی 43 درجه سانتی‌گراد.

بر اساس این گزارش، صاحب این شتر کاملا فراموش کرده بود که شتر را بیرون، زیر آفتاب بسته است و ناگهانی یادش آمد که شتر بیرون بسته شده است در حالی که از مهمان‌های خود پذیرایی می‌کرد.بیرون از خانه رفت تا شتر را به زیر سایه ببرد

article-2693215-1FA9C3EA00000578-936_634x631 

وقتی که خواست شتر را باز کند، شتر به او حمله کرد و او را از گردن گرفت و بعد به زمین کوبید.یکی از روستاییان می‌گوید شتر را در حالی دیده که داشت سر صاحب خود را می‌جوید.

منبع :www.yjc.ir 

 

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

  1. 8
    2

    آقا این دروغه اون شتره شونه ی طرفو گاز گرفت و به عقب پرتش کرد چون اون آقا داشت با چاقوی تو دستش گلوی شتر رو میبرید و یخورده هم بریده بود و خونریزی شدید هم داشت و شتر واسه همین بهش حمله کرد ولی اون آقا کشته نشده و دروغه و اضافه میکنم که تو بعضی کشورها روش ذبح حیواناتی مثل شتر بسیار بیرحمانه و وحشیانه انجام میشه

قرار دادن یک دیدگاه