با دست غول پیکر فرزند شیطان آشنا شوید!

1 10,039

پسر جوان با دست غول پیکر 20 کیلوگرمی

مرد جوان به دلیل ابتلا به یک اختلال یا بهتر است بگوییم مشکلی نادر و عجیب دچار رشد غیرطبیعی یکی از دستانش توسط خانواده اش طرد شد.با بدندید همراه شوید.

 

مرد جوان با دست غول پیکر

تنهایی مرد جوان به دلیل داشتن دستی غول پیکر

” بابلو” مرد جوان هندی که از نوعی اختلال به نام غول پیکری رنج می برد سالهاست که به طرز ظالمانه ای توسط اعضای خانواده و همسایگانش مورد توهین قرار می گیرد ،آنها حتی او را با نام خودش صدا نمی زنند و لقب فرزند شیطان به او داده اند. بر اساس گزارشات محلی کمبود آگاهی در میان اطرافیان این مرد جوان دلیلی برای ناشناخته ماندن مشکل جسمی اوست که همین ناآگاهی و رفتارهای نادرست منجربه آن شد تا ” بابلو” قصد مهاجرت و ترک محل زندگی کند. همانطور که گفته شد همسایگان و اطرافیان او را فرزند شیطان می خواندند و همین موجب شد که خانواده او را مجبور به ترک خانه کند ، مرد جوان فکر می کرد با امدن به شهر و پنهان شدن در میان جمعیت می تواند یک زندگی عادی داشته باشد اما ترس مردم با دیدن او عکس العمل مشابهی بود که در محل زندگی اش هم دیده می شود.

غول-پیکر (1)

غول-پیکر (2)

دست غول پیکر یک مرد به وزن 20 کیلوگرم

دست غول پیکر این مرد جوان 20 کیلوگرم وزن دارد و به دلیل بزرگی و ناهمانگی انگشتان او حتی توانایی انجام ساده ترین کارهایش را با آن دست ندارد. شرایط غیرطبیعی بابلو علت بیکاری اوست چرا که به گفته ی خودش هیچ کس حاضر نیست حتی با کمترین دست مزد او را برای کار قبول کند.

غول-پیکر (3)

منبع:namnak

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

  1. 8
    0

    به نظر من شماهم باید تیتر خبریتونو اصلاح کنید، اینکه یه مشت احمق این آدم و به اسم (فرزند شیطان) میخونن دلیلش اینه که احمقن.. اما اینکه شما هم با این تیتر خبر ساختید هیچ دلیل منطقی نداره! اگه اهالی خانوادش و شهرش بهش این لقب و داده بودن شما با تیتری که زدید این آدم و با این لقب به کل دنیا معرفی کردید.

قرار دادن یک دیدگاه