آسمان ،مردم این روستا را ثروتمند کرد!!!

2 11,290

شانس ممکنه به هر شکلی در خونه ها رو بزنه گاهی هم اینجوری از آسمان فرود میاد و یه شبه ثروتمندت میکنه!!در ادامه با بدندید همراه باشید تا بخوانیم که چگونه آسمان این اهالی را ثروتمند کرد. 

شانس این بار بر سر اهالی روستای ترکیه فرود آمده ! اهالی یک روستا در استان کردنشین «بینگول» ترکیه در دو ماه گذشته با فروش تکه های شهاب سنگی که دو ماه پیش بر اطراف روستای آنها بارید، درآمد هنگفتی به دست آورده اند.

شبکه تلویزیونی NTV، روز جمعه گزارشی از تلاش مردم روستای ساریچیچک در استان بینگول در جنوب شرق ترکیه و هجوم برخی شهروندان به این روستا برای یافتن تکه های شهاب سنگ ها خبر داد.

2e2843e2ade511d88df42c8a44a73c77_XL 

رسانه های ترکیه می گویند هر گرم شهاب سنگ، 60 دلار قیمت دارد و اهالی روستا توانسته اند با فروش این قطعات، صدها هزار دلار درآمد کسب کنند.محمد شیمشک وزیر دارایی ترکیه در این باره گفت، مشغول بررسی چگونگی اخذ مالیات از فروشندگان شهاب سنگ فضایی هستند.شماری از اهالی روستای یاد شده در مصاحبه با NTV با اعتراض به پرداخت مالیات بر درآمد در این باره گفتند که این لطف خدا بوده است که مردم فقیر این روستا بتوانند به نان و نوایی برسند و اغلب بدهیهای خود را پرداخت کنند.

سنگ-فوکانگ

seym121-6bigd

0013729e4abe0984b61023

منبع : parsnaz.ir

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه