اگر فکر می کنید 100% ایرانی هستید اشتباه می کنید!!!

21 43,586

این امر که اولین پدر و مادر ما، شما و یا همه ی جهان ، آدم و حوا بوده اند خود نشانگر این است که ما همه از یک ریشه هستیم.بعد ها این خود انسان ها بودند که خودشان را دسته دسته کردند، شهر ها را بنا کردند، کشورها ، اقلیم ها را و بعد…

و بعد خودشان را منسوب به آن اقلیم نامیدند.

ایرانی

آلمانی

انگلیسی

و هر چه که فکرش را بکنید!!! و در نهایت هر کس اقلیم خودش را بیش از دیگران باور کرد و از برخی کشورها خوشش آمدو برخی دیگر را مورد نکوهش قرار داد. در نهایت همه ی ما یادمان رفت از یک پدر و مادر هستیم. در صورتی که ویدئوی زیر را تماشا کنید خواهید دید پس از یک تست دی ان ی مشخص میشود دقیقا چند درصد شخص مربوط به اقلیمی است که خود را اهل آنجا می داند و بسیار نیز وطن پرستانه در موردش سخن می گوید!

 

اشتراک گذاری

۲۱ دیدگاه

 1. 9
  1

  کسی که اصرار به این داشته باشه که 100% نژادش خالصه احمقی بیش نیست. ولی مهم این است که ما به خاکی که ما را پرورانده احترام بگزاریم و برای سربلندیش تلاش کنیم. البته بدون تجاوز به کشورها یا عقاید دیگران. در ضمن تا کسی نتواند به کشور و خاکش علاقه داشته باشه پس از عشق و علاقه چیزی نمیداند پس نمیتواند به دنیا علاقه داشته باشد یعنی تا مام میهن نباشی جهان وطنی بودنت در هاله ای از ابهام باقی میماند.

 2. 3
  3

  فرقی نمیکنه واقعی بود یا نه!
  عالیییییییییییی بود اشکم در اومد
  با همشهری های خودمون خوب برخورد نمیکنیم چه برسه به کشورهای دیگه
  نژاد برتر وجود داره حتی تو قران هم هست اما تو همون قران هم نوشته که بنی اسراییل قدر ندونستن و عناد کردن
  و در جایی دیگه میگه همه به میزان تقواشون فرق میکنن
  با همه این تفاسیر اگه این ازمایش عمومی بشه من حتما شرکت میکنم

 3. 8
  37

  اینا همه دروغه اگه همه از یه پدرو مادریم چرا شبیه هم نیستیم چرا یکی سیاه پوسته یکی سفید یکی چشم بادامی…اگه بخاطر شرایط آب و هواست چرا تو آمریکا هم سیاه پوست هست هم سفید پوست با این که تو یه آب هوا هستن

  • 14
   1

   چه بخواهیم از منظر تعالیم مذهبی نگاه کنیم و چه از منظر نظریه تکامل داروین، تمامی انسانها دارای جد مشترکند. بر این اساس، همه انسانهایی که از گونه هوموساپینس هستند، به دلیل یکسان بودن جدشان، ژنوم مشابهی دارند. تفاوتی هم نمیکند که این انسانها از نظر جغرافیایی چقدر با یکدیگر فاصله دارند. (توضیح دربارۀ نحوۀ تراکم گونه انسانی کنونی بر روی کره زمین در طی هزاران سال گذشته، از حوصله این بحث خارج است.) داشتن ساختار ژنتیکی مشابه در بین انسانها، یکی از بدیهی ترین واقعیاتی است که در علم زیست شناسی کنونی وجود دارد. علت جذابیت و تاحدودی عجیب بودن این فیلم برای افراد غیرمتخصص این است که به صورت عینی و ملموس، این واقعیت را به تصویر میکشد؛ واقعیتی که متخصصین زیست شناسی تکاملی هر روز با آن سر و کار دارند. در ضمن، منتظر ببینم اگر فیلمی تهیه شود که نشان دهد ما انسانها چقدر با “گوریل”، “گل نرگس”، “پشه تسه تسه” یا “مارماهی” تشابه ژنتیکی داریم، واکنشتان چه خواهد بود.

قرار دادن یک دیدگاه