تماشا کنید:دوربین مخفی های ارواح در خانه

1 10,236

 

یک خانواده در شهر کاونتری انگلستان با ارسال این ویدئو به صورت آنلاین، خود را معروف کردند. برای کسانی که نمی توانند ویدئو را ببینند، در این ویدئو در کمد خود به خود باز می شود و یک صندلی خود به خود در اتاق به حرکت در می آید. البته در ویدئو کف خانه و داخل کمد را نمی توانیم ببینیم. ممکن است به پایه صندلی طناب بسته شده باشد، ولی چرا باید کسی خود را به این همه دردسر بیندازد تا معروف شود؟

لیزا منینگ، ساکن کاونتری ادعا می کند آنچه که در ویدئو ثبت شده واقعی است، و روح خبیث خانه آن ها سگ سالم خانواده را از پله ها به پایین هل داده و او را کشته است. خانم منینگ برای اثبات ادعای خود از یکی از برجسته ترین مدیوم های انگلستان یعنی «درک آکورا» دعوت کرد تا به خانه اش بیاید.

آکورا پس از برقراری ارتباط با روح عصبانی عنوان کرد که نام او «جیم» است و همه دردسرها هم زیر سر اوست. سپس خانه را از وجود روح پاکسازی نمود. خانم منینگ که از نتیجه بسیار راضی بود گفت: «خیلی سریع همه مشکلات حل شد. حالا می توانم راحت در این خانه زندگی کنم.»

تماشا کنید:

ویدئوی دوم مربوط به شخصی است که وقتی منزل نبود اشیا خانه جا به جا می شدند و یا در خانه و کمد ها باز بودند!!در ویدئو توضیح داده شده است که این اتفاقات را از تاریخ 3 مارس تا 14 مارس با دوربین ضبط کرده و در یوتیوب به اشتراک گذاشته است این ویدئو را ببینید:

منابع :

http://tarsoo.ir

youtube.com

اشتراک گذاری

۱ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه