تماشا کنید:دیزنی لند چینی هم رسید!!!

0 616
از آنجایی که چینی ها دستی در هر کاری دارند اینبار تصمیم گرفتند دیزنی لند هم بسازند تا صنعت گردشگری را هم مثل سایر دستاوردهاشان متحول کنند.در ادامه با بدندید همراه باشید تا درباره این پارک تفریحی بزرگ در چین بخوانیم و سپس به تماشای آن بنشینیم.
 رئیس کمپانی دیزنی از ماکت شهربازی این کمپانی در شهر شانگهای چین رونمایی کرد. این شهربازی که بالغ بر 5/5 میلیارد دلار هزینه در برداشته شامل بخش‌های اصلی موجود در شهربازی اصلی کمپانی دیزنی در آمریکا خواهد بود.
شهر بازی فوق در «پادانگ» منطقه‌ای در کانون اقتصادی شهر شانگهای قرار گرفته و سعی شده علاوه بر شباهتش با شهربازی ساخته شده دیزنی، تطابق مناسبی نیز با فرهنگ قدیمی کشور چین در آن وجود داشته باشد.
TAu-iMO8S-W3hkmvTUM83A
img_e0d7328f2ced15e62c0bbd25c58cda10221270
باب ایگر رئیس کمپانی دیزنی در مراسم رونمایی از ماکت این شهربازی به خبرنگاران گفت که از شش دهه تجربه به دست آمده از شهربازی دیزنی (دیزنی لند) در آمریکا و آشنایی با انتظارات مردم تلاش شده است که شهربازی جدید دیزنی در چین مورد رضایت بازدیدکنندگان قرار گیرد. این پروژه، بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری کمپانی دیزنی در خارج از آمریکا است که انتظار می‌رود با استقبال خوبی همراه باشد
889146_371
شهربازی دیزنی در شانگهای قرار بود در اواخر سال 2015 میلادی به بهره‌برداری برسد اما ارائه طرح‌های تکمیلی برای این شهربازی همانند ساخت دو هتل در آن باعث شد افتتاح آن به نیمه نخست سال 2016 موکول شود.
4
 

پارک تفریحی دیزنی لند در ایالت کالیفرنیا ایالات متحده واقع شده است. این پارک به شرکت والت دیزنی تعلق دارد در ژوئیه سال 1955 افتتاح شد و تا کنون بیش از 515 میلیون نفر بازدید کننده داشته است.

در این پارک تفریحی بازیگرانی واقعی نقش شخصیت‌های انیمیشنی فیلم‌های محبوب والت دیزنی را ایفا می‌کنند. آن‌ها باید تمام نقل قول‌های فیلم‌هایشان را حفظ باشند و با لبخند و با صدای شخصیت خود حرف بزنند.

تماشا کنید:

منبع : yjc.ir

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه