آشنا شوید با حیوانات نخبه ای که مدرک تحصیلی دارند!

0 592

آیا تا به حال حیواناتی با مدرک تحصیلی دانشگاهی دیده اید؟!در اینجا به معرفی برخی حیوانات می پردازیم که دارای مدرک فنی یا درجه های دانشگاهی هستند.با بدندید همراه باشید.

گزارش جالبی که در ادامه این مطلب می خوانید بسیار عجیب و در نظر بسیاری از افراد باورنکردنی می باشد،شاید برای شما دور از واقعیت باشد که حیوانات هم بتوانند تحصیل کنند اما این موضوع حقیقت دارد. 
1- این سگ که در تصویر مشاهده می کنید از همان دانشگاهی که رییس او درس می خوانده فارغ التحصیل شده و نوعی سگ پلیس است که مدرک کارشناسی عدالت کیفری از داشگاه کنکوردیا دارد و در آنجا به گذراندن دوره ها پرداخته است. این حیواننخبه توانسته نمره بسیار عالی و کاملی دریافت کند در حالی که رییس او هنوز نتوانسته است بسیاری از دوره ها را با نمره کامل بگذراند. 
حیوانات 
2-این گربه پس از آنکه صاحبانش 25 دلار در مرکز ارائه مدرک در مقابل دریافت هزینه پرداخت کردند، دارای مدرک فارغ اتحصیلی از دبیرستان شد. بیشتر مدارکی که از چنین مراکزی گرفته می شود بر اساس تجارب، سابقه و عملکرد درنظر گرفته می شود. 
این حیوان می تواند به طرز بسیار عجیب و جالبی در اتاق های خانه جعبه سازی می کند و به گونه های متفاوتی آن ها را با چند حرکت بچیند که انسان ها برای انجام آن کار نیاز به هوش و مهارت بالایی دارند. 
حیوانات (1) 
3-این سگ دارای مدرک حساب و دیفرانسیل است. پروفسوری که صاحب این حیوان است، باور دارد که سگ ها درکی درونی از علم دارند و زمانی که از سگش می خواهد شیئی پرتاب شده را بیاورد، سگ کوتاه ترین و بهترین راه ممکن را برای رفتن و بازگشتن انتخاب می کند. 
این سگ به گونه ای رفتار می کند که گویی در ذهن او مسیریاب دقیقی نصب شده است. او همیشه راهی را انتخاب می کند که با تمام حساب های ریاضی نیز کوتاه ترین مسیر محاسبه شده است. این سگ صاحب مدرک دکتری افتخاری از کالج هوپ شده است. 
حیوانات (2) 
4-سگی که در دانشگاه اوکلاهما درس خوانده است
این سگ خدماتی نمی تواند بخواند یا مراحل ریاضی را انجام دهد اما با این وجود در چنین دانشگاه معتبری در حال تحصیل است تا بتواند سگ خدماتی حرفه ای شود. او بعد از 2 سال کار به عنوان سگ درمانی توانست مدرک افتخاری دیپلم رشته های انسانی، درمانی و خدماتی را دریافت کند. 
حیوانات (3) 
جالب این است که او لباس فرم پوشیده و هنگام دریافت درجه عالی با اعطاکنندگان هدایا دست می دهد و با سر از آن ها تشکر می کند.
 
    منبع: namnak                                                                                                                                                            
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه