آشنا شوید با وحشتناک ترین آموزش های نظامی جهان

0 6,687

تمام کشورهای دنیا یک سری آموزش های نظامی برای تربیت نیروهای شکست ناپذیر در نظر می گیرند که در میان آنها برخی از کشورها با خوراندن خون مار و مانورهای آتشین سربازان خود را مقاوم می سازند. .

برای رفع ترس و لرز از مبارزات شدید جسمی و روانی برای سربازان نظامی تمریناتی در نظر گرفته می شود که به نحوی باورنکردنی و وحشتناک هستند. ارتش جهانی در رژیم های مختلف برای آماده سازی سربازان پیش از قرار گرفتن در شرایط جنگ آموزش ها و مانورهای سختی در نظر می گیرند که 19 تصویر از بدترین و سخت ترین انها را در این گزارش مشاهده می کنید.با بدندید همراه باشید.

 

عکس سخت ترین آموزش های نظامی جهان :

اولین تصویر متعلق به آموزش پلیس شبه نظامی چین است که یک جلسه مخصوص در آب گل آلود را تجربه می کنند.

آموزش-های-نظامی

 سپس این سربازان در مرحله عبور از زیر آتش قرار می گیرند که بایستی به حالت سینه خیز در زیر پارچه های بند شکل سوزان حرکت و عبور کنند.

آموزش-های-نظامی (1)

 در مرحله بعد آنها باید بجنگند تا زنده بمانند . این رزمایش به قدری جدی صورت می گیرد که بسیاری از سربازان تصور می کنند که هم اکنون باید دشمن خود را با دست خفه کنند.

آموزش-های-نظامی (2)

  تنفس زیر آب برای افزایش قدرت استقامت در شرایط پنهان شدن زیر آب.

آموزش-های-نظامی (3)

 یکی از تمرینات سخت سربازان چین در شمال این کشور برگزار می شود . سربازان در دمای -22 درجه در محوطه به صف می شوند و مدتی طولانی در همان جا می مانند.

آموزش-های-نظامی (4)

  در کره جنوبی یکی از سخت ترین آموزش ها متعلق به اعضای نیروی ویژه جنگ این کشور است که شرایط کاملا یخ زدگی را باید تجربه کنند.

آموزش-های-نظامی (5)

سربازان کانادایی در لتوانی برای آموزش بایستی در یخ غوطه ور شوند به حالتی که ایتسادگی و قدرت حرکت انها در آبهای یخ زده تخمین زده شود . این روش به سبک ناتو و در اقیانوس اطلس انجاممی شود.

آموزش-های-نظامی (6)

 تصویر بعدی متعلق به تمرین مشترک نیروهای نظامی آمریکا و کره جنوبی است که در ارتفاعات کشور کره انجام می شود . سربازان برهنه باید به پیش بروند.

آموزش-های-نظامی (7)

  سربازان آمریکایی برای تجربه شرایط مختلف آب و هوایی یک سری تمرینات سخت در تایلند دارند . عجیب ترین بخش این آموزش ها خوردن خون مار کبری توسط سربازان است که در طول تمریناتجنگلی انجام می شود.

آموزش-های-نظامی (8)

 سربازان ژاپن در یک موقعیت حساس به صورت گروهی از یک طناب آویزان از هلیکوپتر در هوا قرار می گیرند.

آموزش-های-نظامی (9)

 در کشور تایوان یک سری دوره ی آموزشی نه هفته ای خاص وجود دارد که در بخشی از آن سربازان بایستی 160 متر را روی شکم به حالت برهنه بر روی مرجان های خار دار و سنگ های ساحلحرکت کنند.

آموزش-های-نظامی (10)

 تمرینات آموزشی سربازان نظامی بلاروس هم در نوع خود دیدنی است . انها در بخشی از این دوره ها از روی میله ای محرک حرکت می کنند در حالی که تیرهایی بدون وقفه به سمت زیر پای انها شلیک می شود.

آموزش-های-نظامی (11)

 کلاه قرمزهایی که با سرشان بلوک های آتشین را می شکنند.

آموزش-های-نظامی (12)

 تمرینات سخت و دشوار سربازان ضدا اسرائیلی در فلسطین که اصلی ترین بخش ان پرش از ارتفاعات بلند است.

آموزش-های-نظامی (13)

 سربازان سوریه هم بایستی با گرفتن میله های داغ اهنی از روی حلقه ها و موانع در حال سوختن عبور کنند.

آموزش-های-نظامی (14)

 در عراق شرایط به دلیل وجود نیروهای تروریستی داعش کمی متفاوت است و سربازان بیشتر آموزش جنگ تن به تن را بدون سلاح گرم تجربه می کنند.

آموزش-های-نظامی (15)

 در مسیری دیگر سربازان شیعه در عراق باید حرکت سینه خیز به صورت برهنه را در معرض شلیک گلوله ادامه دهند.

آموزش-های-نظامی (16)

منبع: namnak 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه