با این ترفندها در اینستاگرام محبوب شوید!

0 5,209

شبکه اجتماعی اینستاگرام که زیر مجموعه شرکت فیسبوک محسوب میشود با بیش از 500 میلیون کاربر و همچنین روزانه 300 میلیون نفر بازدید از این نرم افزار، به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. شما از طریق این نرم افزار می توانید عکس و فیلم هایتان را در کمتر از چند دقیقه بین میلیون ها نفر به اشتراک بگذارید.با بدندید همراه باشید.

 

4729908_352
با نرم افزار اینستاگرام، شما امکان تغییر رنگ و اضافه کردن قاب های متفاوت روی عکس هایتان را دارید. برای افزایش محبوبیت و دنبال کننده ها انجام چندین کار می تواند به شما کمک کند:

۱. اکانتتان را عمومی کنید

اگر عکس‌ها و ویدیوهایی که پست می‌کنید شخصی نیستند، حتما اکانت‌تان را برای همه عمومی نگه دارید. برای انجام این کار به قسمت گزینه‌ها (Options) اکانت‌تان بروید. و بر روی گزینه (Private Account) کلید کنید و آنرا از حالت خصوصی در بیاورید. اگر محتویات حساب کاربری شما حاوی مطالب خصوصی است از همین گزینه برای خصوصی نگه داشتن آن ها می‌توانید کمک بگیرید.

4730090_664

۲. با دوستانتان در تماس باشید

اگر حساب کاربری فیس‌بوک دارید می‌توانید در گزینه (Follow People) دوستانتان را پیدا کنید. اگر علاقه‌ای چندانی به فیس‌بوک ندارید می‌توانید ایمیل‌ها و یا افرادی که در لیست تلفن‌تان هستند را در همان گزینه بالا متصل کنید. این کار باعث می شود فالوئرهای بیشتری پیدا کنید.

4730091_410

۳. حساب‌های کاربری را متصل کنید

شما می‌توانید در حال حاضر ۱۰ حساب از رسانه‌های جمعی را در گزینه (Link Accounts) به اینستاگرام‌تان متصل کنید. با این کار در یک زمان می‌توانید تصویری را که گرفته‌اید، هم‌زمان علاوه بر اینستاگرام  روی فیس‌بوک، توییتر و دیگر رسانه‌های جمعی به انتشار بگذارید.

4730092_645

4. ارسال مستقیم عکس:

در نسخه جدید اپلیکیشن اینستاگرام می‌توانید عکس‌هایتان را به صورت مستقیم با شخص، یا اکانتی به اشتراک بگذارید. برای این کار به صفحه عکس یا ویدیویی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، بروید. روی آیکون فلش زیر عکس کلیک کنید و هنرتان را با کسانی که دوست دارید در میان بگذارید.

4730258_478

5. مکان را ثبت کنید:

برای این کار پیش از انتشار عکسی که گرفته‌اید روی گزینه “اضافه کردن مکان” (Add Location) کلیک کنید و اجازه دهید که خود اپلیکیشن اینستاگرام نقاط نزدیک به شما را اضافه کند.

4730269_359

6. مراقب مکان‌های خصوصی باشید:

اگر در همان لحظه نمی‌خواهید مکانی که در آن حضور دارید را با بقیه به اشتراک بگذارید، می‌توانید بعدها به قسمت ادیت عکس رفته و مکان را اضافه کنید. اگر جایی که در آن عکس گرفته‌اید را هم پیدا نمی‌کنید، می‌توانید آن را به صورت دستی اضافه کنید. برای انجام این کار باید به اپلیکیشن اینستاگرم اجازه دهید تا مکان شما را پیدا کند. برای این کار از گزینه “While Using the App” استفاده کنید و هر وقت که آنرا نیاز ندارید می‌توانید گزینه “هرگز” (Never) را فعال کنید.

4730260_277

7. لایک کردن:

گزینه لایک کردن پست‌ها ابتدا در سال ۲۰۰۹ میلادی روی کار آمد و پس از خریدن اینستاگرام توسط کمپانی فیس‌بوک این گزینه به این اپلیکیشن نیز پیوست. طبیعتا اگر تصویری را دوست داشته باشید با فشار گزینه لایک می‌توانید آن را نشان دهید. اما اتفاق مهم‌تری در پیش زمینه می‌افتد. شما به این اپلیکیشن اجازه می‌دهید که محیط جستجو و آنچه می‌بینید را بر اساس سلایق شما طراحی کند. اگر روی علامت ذره‌بین در پایین این اپلیکیشن کلیک کنید جدول زمانی (Timeline) شما بر اساس آنچه که شما و یا دوستانتان به آن بیشتر می‌پردازید تغییر می‌کند.

4730381_183

8. جستجو:

در بالای همین صفحه گزینه‌ای برای جستجو کردن کسانی که بیشتر با آنها در تماس هستید، حساب‌های کاربری، برچسب‌ها و مکان‌ها وجود دارد. کافی است چیزی که علاقه دارید را در آنجا جستجو کنید و بر اساس محبوبیت ده‌ها و یا هزاران عکس و فایل به دست بیاورید. این گزینه عکس‌ها یا ویدیوهای حساب‌های خصوصی را در بر نمی‌گیرد، هرچند که هنوز می‌توانید برای حساب‌های شخصی درخواست دوستی بفرستید.

4730382_973

9. کسانی که شما دنبال می کنید:

شما همینطور در قسمت فالوینگ (Following) می‌توانید به آنچه دوستانتان علاقه دارند سرک بکشید و علاوه بر علایق روزانه‌شان به کتابخانه تصویری که شما جزیی از آن نیستید دست پیدا کنید.

4730383_752
 
 
منبع: yjc                                                                                                                                                                                           
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه