مکان های عجیب دنیا که ورود به آن ها ممنوع است!!

0 1,365

در این دنیا مکان های ممنوعه ای وجود دارد که به دلایل مختلف ورود انسان به آنها ممنوع است و این موضوع هیجان کار را بیشتر می کند.بعضی از این مکان ها به قدری ترسناکند که خودتان دوست ندارید وارد آن ها شوید و بعضی از مناطق حتی فکرش را هم نمی کنید جز این فهرست قرار گرفته باشند!!در ادامه با بدندید همراه باشید

در دنیا اماکن بسیار زیادی وجود دارند به دلایل مختلفی برای مردم جذابیت دارند ولی به خاطر بسیاری از مسائل همچون امنیت، مسائل سیاسی، مسائل مذهبی و … دیدار از این اماکن برای مردم غیر ممکن است. پس حتی اگر تلاش هم کنید شما را راه نخواهند داد!

پریپیات:

508195_171

 

دو روز بعد از انفجار نیروگاه چرنوبیل این شهر اوکراینی به طور کامل تخلیه شد و دیگر محل زندگی به حساب نمی آید.  ورورد به این منطقه که به منطقه ی ممنوعه معروف شده ، بسیار خطرناک است.

کوهستان وزر:

ویرجینیا مکانی است برای گردشگری و سالانه بسیاری از افراد برای سیاحت سواحل آن، اماکن تاریخی و کوه های زیبای آن به آنجا می آیند. با این حال یک کوهستان هست که آنها حق ورود به آن را ندارند، کوهستان وزر. در جایی از این کوهستان پناهگاه رییس جمهور بنا شده تا وقتی جانش در خطر است به آن پناه ببرد.

آرشیو واتیکان:

unnamed-6 

واتیکان محل رفت و آمد بسیاری از مسیحیان است تا هر وقت خواستند به مرکز مذهب خود رفت و آمد کنند ولی جایی در این شهر است که کمتر کسی اجازه ورود به آن را دارد، آرشیو واتیکان. بعضی از قدیمی ترین متون مذهبی و شاید خیلی از چیزهایی که فکرش را هم نمی کنیم در این آرشیو که قفسه های آن به ۱۵ مایل هم می رسد انباشته شده اند.

جزیره ی نگهبان شمالی:

532162_of51b 

در مجموعه جزایر آندامن جزیره ی وجود دارد به نام جزیره ی نگهبان شمالی که ساکنین آن از ۵۰ تا ۴۰۰ نفر تخمین زده شده اند. مردم حق برقراری ارتباط یا حتی ورود به این جزیره را ندارند زیرا ساکنین آن به شدت متخاصم بوده و به هر کس که به جزیره وارد شود حمله می کنند. همچنین گویا سیستم دفاعی بدن آنها به بیماری های ما آشنا نیست و مردم آن از بیماری های شایع ما کشته می شوند. دست نخورده ترین جای زمین.

غارهای لاسکو:

lascaux_2-qpr 

غارهای لاسکو که در جنوب فرانسه واقع شده اند شاید اولین گالری های هنری دنیا باشند. دیوار های نقاشی شده ی این غار چنان شگفت انگیز اند که شاید باور نکنید که آنها کار انسان های اولیه باشند و عمر آنها به دوران ماقبل تاریخ برگردد. با این وجود بعد از پیدا شدن این غارها مسئولین متوجه شدند که CO۲ نفس بازدید کنندگان باعث نابودی این نقاشی های دیواری شده و همین عامل باعث شد که دولت فرانسه بازدید عموم را ممنوع کند.

کلوپ جنتلمن های سفید:

314025

انگلیسی ها به چیزهای رویال و سلطنتی علاقه دارند و این سلطنتی دوستی را با تمام توان به همه نشان می دهند. شاید با همین تفکر بوده است که یکی از خصوصی ترین کلوپ های مردان را در سال ۱۶۹۳ تاسیس کرده اند. این کلوپ که  در لندن واقع شده است هیچ وقت برای عموم نبوده و هیچوقت هم قرار نبوده که باشد بلکه برای مردان قدرت، سیاست و سلطنت است و فقط آنها اجازه ی ورود به آن را دارند.

معبد اصلی ایسو:

4748839_590

معابد ایسو که جز معابد مذهب شینتو بوده و برای پرستش آمراتسو خدای خورشید ساخته شده اند عمرشان به ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح می رسد. با این حال معبد اصلی ایسو برای خاندان سلطنتی ساخته شده و این قانون هنوز هم پابرجاست.

اتاق ۳۹:

اتاق ۳۹ جایی است که گفته می شود بسیاری از فعالیت های غیر قانونی دنیا در آن انجام می شود. ورود به امنیتی ترین کشور دنیا یعنی کره ی شمالی به خودی خود سخت است حال در نظر داشته باشید ورود به امنیتی ترین ساختمان آن چقدر می تواند سخت باشد. این اتاق به گفته ی شایعات محل انجام بزرگترین جعل اسناد و یکی از مراکز پول شویی بزرگ دنیاست.

جزیره ی مارها:

635784424194563687

این جزیره که در نزدیکی ساحل برزیل است یکی از آن جاهایی است که احتمالا خودتان نمی خواهید به آنجا بروید. اسم جزیره ی مارها به این دلیل به این جزیره داده شده است چون محل زندگی حداقل ۵۰۰۰ مار به شدت سمی است.

منطقه ی ۵۱:

be6e7020-f3ad-4e88-9c7d-45a297f757fe

منطقه ی ۵۱ از آن مناطق ممنوعه ای است که تقریبا همه در موردش یک بار هم که شده خبری خوانده یا شنیده اند. این منطقه در صحرای نوادا تحت پوشش دولت آمریکاست و یکی از ممنوعه ترین مناطق دنیا محسوب می شود و به همین دلیل است که شایعات فراوانی در مورد آن وجود دارد که معروف ترینش این است که این منطقه جایی است که دولت ایالات متحده در آن با فضایی ها دیدار داشته است!

مرکز داده های گوگل:

059b8cf432731b21bb2eaa4c56ac5a02

به ظاهر شاد و رنگی این مرکز نگاه نکنید، این مرکز به اندازه ی منطقه ی ۵۱ تحت نظارت است و به شدت منطقه ی امنیتی محسوب می شود. بالاخره مرکز اطلاعاتی این غول نرم افزاری/اینترنتی نیاز به مراقبت های ویژه دارد.

تپه ی منویث:

تپه ی منویث توسط نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا و سازمان امنیت ملی آمریکا مشترکا کنترل می شود
و وظیفه ی تامین اطلاعات و رصد اطلاعاتی را برای هر دو کشور بر عهده دارد پس طبیعی است که شما را در آن راه ندهند!

گاوصندوق کوکا کولا:

200627_340 

فرمول مخفی کوکا کولا همیشه از آن موضوعات قابل بحث بوده است. این فرمول که درون یک گاوصندوق در جرجیا نگه داری می شود امنیتی ترین مکان در این لیست می باشد چون گویا هیچکس اجازه ندارد به آن وارد شو

مترو ۲:

79

شایعاتی وجود دارد در مورد خط مترویی که در زیر مسکو ساخته شده و مخفی می باشد و گفته می شود به دستور جوزف استالین ساخته شده تا مامورین امنیتی و دولتمردان عالی رتبه ی روس از آن برای رفت و آمد استفاده کنند.

منبع : taknaz.net 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه