با انتخاب یکی از این ۶تونل، آینده خود را پیش‌بینی کنید

2 28,536

به پیش‌گویی، طالع‌بینی و تست‌های روانشناسی اعتقاد دارید؟ تست زیر یک سرگرمی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شخصیت‌تان است.در ادامه با بدندید همراه باشید
به ۶ تونل بالا خوب نگاه کنید. در نگاه اول دوست دارید داخل کدام تونل بروید؟ شاید انتخاب‌تان بعدا عوض شود اما اولین تونلی را که انتخاب کرده‌اید شخصیت شما را مشخص می‌کند.

 

Untitled-1

تونل شماره ۱:
شما آینده ای هیجان انگیز خواهید داشت و شما دوست دارید هیجان‌انگیز‌ترین راه‌ها را انتخاب کنید. هرج و مرج و شرایط غیر قابل پیش‌بینی را دوست دارید. ناشناخته‌ها شما را جذب خود می‌کنند و جز در موارد اندک اهمیتی برای قوانین قائل نیستید. عاشق هیجانید. در اوقات فراغت دوست دارید به شهر بازی بروید و خطرناک‌ترین اسباب‌بازی‌ها را سوار شوید.

تونل شماره ۲:
آینده شما پر از خلاقیت است.شما دوست دارید تنها سفر کنید، تنها زندگی کنید و به تنهایی فکر کنید و برای زندگیتان تصمیم بگیرید. شما فردی خلاق، فیلسوف و درونگرا هستید. جهان را با یک نگاه منحصر به فرد می‌بینید.

تونل شماره ۳:
آینده شما با آرامش رقم خورده است.شما به دنبال آرامش هستید. می‌توانید ساعت‌ها تنها باشید و از وقت‌تان لذت برید بدون آنکه احساس تنهایی کنید. خود را جزئی از محیط زیست می‌دانید و دوست دارید با اقدامات و افکارتان چه خوب چه بد زندگی کنید. از روابط واقعی لذت می‌برید.

تونل شماره ۴:
شما آینده‌ای رنگارنگ دارید. فردی جذاب هستید که دوست دارید با در دست گرفتن سرنوشت‌تان و تجربه مسایل، جزئی از این دنیا باشید. فرد بسیار کنجکاوی هستید و هر چه بیشتر در مورد دنیا آگاهی کسب می‌کنید بیشتر احساس خوشبختی دارید. از اینکه سرگرم کننده باشید لذت می‌برید. در هر محفلی سعی می‌کنید لبخند به لب اطرافیان‌تان بیاورید.

تونل شماره ۵:
شما آینده تان را در صلح می بینید.شما عاشق آرامشید و دنبال صلح می‌گردید. به سختی راضی می‌شوید. دوست دارید تمام مسایل شفاف و روشن باشد. طرفدار مسایل ساده هستید و هر موضوعی که بخواهد شما را به چالش بکشد و سخت باشد را به سادگی کنار می‌گذارید. همواره به خاطر تواضع مورد قدردانی قرار می‌گیرید.

تونل شماره ۶:
شما آینده ای با استقلال کامل خواهید داشت.شما به دنبال آزادی هستید. دوست دارید به شما فضا داده شود تا راهی را که دوست دارید انتخاب کنید. فردی مستقل هستید و از رقابت بیزارید. دوست ندارید تحت فشار باشید و ترجیح می‌دهید از وقتی که دارید لذت ببرید و عجله‌ای در کارها نداشته باشید.

پیش گویی و طالع بینی تنها برای سرگرمیست و این تست در واقع نوعی تست شخصیت شناسی است که با توجه به انتخاب شما ویژگی های کلی شخصیتتان را بازگو می کند و این دلیلی بر درستی آن نمی باشد..

توجه:این تست تنها جهت سرگرمیست و بدندید در مورد صحت نوشته ها هیچ گونه مسولیتی ندارد.

اختصاصی بدندید

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه