پسری که قدرت پیشگویی دارد!!

9 6,413

والدین یک پسربچه چهار ساله اظهار دارند که کودکشان قدرت روحی شگفت انگیزی دارد.آقای گِرِگ هاول 40 ساله و همسرش هیتر 38 ساله اهل فلوریدا می گویند متوجه رفتار بسیار عجیب پسرشان ایلیجا در سن بسیار کم شده اند.

ایلیجا از ده ماهگی می توانست جملات کامل را ادا کند و حتی با پدر بزرگ و ماربزرگ های فوت شده صحبت کند. بعدها یک متخصص پیشگویی نیز این قابلیت ماوراء طبیعی وی را تایید کرد. خانم هاول می گوید که کودکش حتی سقط جنین او را پیشگویی کرد و بعد به او گفت صاحب دوقلوهای پسر خواهد شد.

پسر 9 ساله ای که قدرت پیشگویی دارد + عکس

خانم هاول با یادآوری خاطراتش گفت:”وقتی من باردار بودم، ایلیجا به من گفت:”مامان، بچه ی تو پیش خدا می رود و من به او گفتم این چه حرفی است که می زنی. چند روز پس از حرف های او دچار سقط جنین شدم.او در ادامه گفت:”مدتی بعد او به من گفت:

“مامان غصه نخور، تو صاحب دو بچه ی دیگر که هر دو پسر هستند می شوی.” و من پیش خود گفتم احتمالا از آنجا که دوست دارد برادر داشته باشد اینگونه صحبت می کند”چند ماه بعد متوجه شدم باردار هستم و کودکانم هر دو پسر هستند.

پسر 9 ساله ای که قدرت پیشگویی دارد + عکس

آقا و خانم هاول به نزد یک کارشناس پیشگویی به نام دنیس لسکانو رفتند تا با بررسی دقیق دریابد که آیا به راستی ایلیجا قادربه دیدن ارواح است و یا دچار نوعی بیماری روانی شده است.خانم لسکانو در طول ملاقات با این خانواده توانست با پدر بزرگ و مادربزرگ فوت شده خانم هاول ارتباط برقرار کرده و پی به عمق ماجرا ببرد. او دریافت که مادر خانم هاول یعنی مادربزرگ ایلیجا کسی بوده که پیام سقط جنین و تولد دوقلوها را به ایلیجا رسانده است.

پسر 9 ساله ای که قدرت پیشگویی دارد + عکس

در نهایت خانم لسکانو به این خانواده اطلاع داد که ایلیجا کاملا نشانه های کودکی با توانایی های منحصربه فرد را دارد که می تواند با دنیای ارواح ارتباط برقرار کند. او سپس دستورالعمل هایی را به والدین او ارائه داد تا بتوانند از عهده عکس العمل های متقابل پسرشان با دنیای ارواح برآیند.

پسر 9 ساله ای که قدرت پیشگویی دارد + عکس

خانم لسکانو از سن نه سالگی متوجه قدرت پیشگویی خود شد و سالهاست که با استفاده از قدرت ماوراء طبیعی خود در یافتن قاتل و افراد مفقود شده با پلیس همکاری می کند.

منبع : taknaz.net

اشتراک گذاری

۹ دیدگاه

 1. امیر‌عباس‌ در
  1
  0

  هیچ‌وقت‌قدرت‌های‌‌ماوراء‌‌طبیعه‌‌را‌دست‌این‌کار‌توهین‌به‌قدرت‌خداست‌
  ‌‌‌‌شما‌فکر‌میکنید‌‌‌چرا‌‌این‌چیزا‌‌چرا‌توایران‌زیاد‌نیست‌‌چون‌بیشتر‌مردم‌‌‌‌‌کشور‌‌ها‌به‌جز‌ایران‌‌مردم‌‌
  دین‌ندارند‌خداوند‌این‌کارو‌میکنه‌که‌‌مردم‌کشور‌های‌دیگه‌دین‌دار‌بشن‌مخصوصا چینی‌ها‌‌
  تو‌چین‌اونایی‌که‌پین‌ندارند‌موش‌گربه‌سگ‌جنین‌خوری‌میکنند‌
  حالا‌فهمیدید؟

 2. مریم بانو در
  3
  1

  من متوجه نشدم چرا اینقدر اسامی رو اشتباه نوشتید اول نوشتید پیشگویی پسر بچه نه سالا بعد نوشتید خانم لساکو نه ساله قدرت پیشگویی دارد !بعد در جایی دیگر نوشتید خانم لساکو رواشناس و در انتها هم نوشتید خانم لساکو از نه سالگی قدرت پیش گویی داد .
  پیشنهاد میکنم قبل از گذاشتن مطلب یک بار متن رو بخونید .

قرار دادن یک دیدگاه