دوقلوهای نارسی که طرفدارهای میلیونی پیدا کردند!

0 847

انتشار تصاویر از دوقلو های نارس استرالیایی با وزنی کمتر از 1 کیلوگرم موجی باورنکردنی در فضای مجازی به راه انداخت. دوقلوهای جدانشدنی 13 میلیون لایک گرفتند.

 

تصاویر دلگرم کننده از دوقولهای نارس سیلی از لایک ها و نظرات را در دنیای مجازی به راه انداخت . 13 میلیون نفر این تصاویر را دیدند و لایک زدند برای نوزادانی که محبت به یکدیگر را به سادگی به تصویر کشیدند. دوقلوهای نارس دست هم را گرفتند تا محبت و عشق به زندگی را نشان دهند.با بدندید همراه باشید.

 

دوقلو-های-نارس

 کریستیانا و کریستیان دو خواهر دوقلویی هستند که تصاویر آنها منتشر شد. دوقلوها نارس که در28 هفتگی متولد شده بودند در لیست نوزادان نارس مرکز پزشکی موناشدر ملبورن استرالیا  ویژه قرار گرفته اند. قرار گرفتند . 11 هفته زودتر به دنیا آمده بودند و نوزادان نارس خوانده می شدند اما مهربانی آنها بسیار رسیده تر از حد تصور بود.

دوقلو-های-نارس (1)

دوقلو-های-نارس (2)

وزن این دوقلوها کمتر از 1 کیلو گرم است.تصاویر منتشر شده نشان می دهد که چطور نوزادان روی سینه پدرشان دست یکدیگر را می گیرند.دوقلوهای نارس استرالیایی 13.000.000 طرفدار دارند. این امار مربوط به بازدید کنندگان این تصاویر است که همگی به نوعی ابراز علاقه به نوزادان نارس داشته اند. پدر این دوقلوها با دیدن این صحنه شگفت زده می شود . صحنه ای که در آن دوقلوهای نارس دست یکدیگر را می گیرند.

دوقلو-های-نارس (3)

 پدر و مادر این دوقلو در مورد منتشر کردن تصاویر متفاوت دوقلو خود گفته اند که دیدن دوقلوها به همراه لوله هایی که به آن ها وصل است در ابتدا بسیار نگران کننده بود اما آن ها زود به دنیا آمده اند و این امر کاملا طبیعی است و باید منتظر بمانیم.

دوقلو-های-نارس (4)

این پیام به همراه امید برای والدینی که صاحب نوزادان نارس می شوند در دنیای مجازی اینترنت منتشر شد و با استقبال بی مثالی روبرو گشت.

 

منبع: namnak                                                                                                                                                                               

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه