این عکس عجیب دنیا را سر کار گذاشت!

0 10,999

یک عکس عجیب که به تازگی در اینترنت و فضای مجازی منتشر شده است بسیاری را سر کار گذاشته است. نحوه طراحی این عکس باعث عدم تشخیص درست شکل موجود در عکس شده است.با بدندید همراه باشید.

عکس سرکاری که می گویند مردم را به خطا می اندازد بیشترین لایک و فالوور را در اینترنت به خود اختصاص داد. این عکس که خطای دید و خطای چشم در انسان به وجود می آورد ساعت ها ممکن است چشم شما را درگیر خود کند.

 

افراد زیادی با دیدن این تصویر برای ساعت‌ها به آن زل زده‌اند تا تشخیص دهند این چه تصویری است. این تصویر 25 هزار بار به اشتراک گذاشته شد و 9 هزار نفر روی آن نظر دادند. این تصویر اولین بار هفته گذشته توسط خانم ساوانا روت در میسوری به اشتراک گذاشته شد و پس از آن 26 هزار لایک گرفت.

 

او پس از به اشتراک گذاری این تصویر زیر آن نوشت، یک ساعت به این تصویر نگاه کردم تا بدانم این چه شکلی است. بعضی افراد به سرعت تصویر کابوی را به آسانی دیدند اما بعضی دیگر او را به پنگوئن تشبیه کردند و یا موش بالداری که دار زده شده و سروته قرار گرفته‌است.

2074098932-samatak-com

از بین انتخاب‌ها پرنده‌ای که جوجه‌ای را حمل می‌کند هم مشاهده شد. بعضی از افراد هم اصلا چیزی مشاهده نکردند با اینکه بعضی دیگر کابویی که نیمی از صورتش سفید و نیم دیگر آن سیاه است.

 

آیا شما تصویری غیر از تصاویر ذکر شده مشاهده می‌کنید؟

732706970-samatak-com

 

منبع: taknaz

 
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه