شکار لحظه جدا شدن روح از بدن بازتاب جهانی پیدا کرد!!

0 15,238
 تصویر روح جدا شده از بدن شخصی که در تصادف مرگباری بشدت زخمی شده بود در فیس بوک ده ها هزار بار دیده شده و بحث های زیادی پیرامون آن صورت گرفته است.در ادامه با بدندید همراه باشید.
آیا واقعا این تصویر روح جدا شده از بدن را نشان می دهد؟ براستی بعد از مرگ چه اتفاقاتی در انتظار هر شخصی است. تصویر وهم آور از تصادف منجر به مرگ موتورسواری گرفته شده که شکلی شبیه شبح را بالای بدن قربانی نشان می دهد. این عکس توسط “سائول وازکوئز” راننده کامیونی عصر سه شنبه گرفته شده است.
ghost_copy 
تصاویر جنجال برانگیز به محض آپلود در فیس بوک توسط کاربران بی شماری مشاهده شده است و هزاران نفر ادعا کرده اند که روح موتورسوار در این تصویر شکار شده است. وازکوئز این عکس را ساعت 18:30 روز سه شنبه گرفته و بلافاصله در فیس بوک به اشتراک گذاشت و نوشته بود که به تصویر بالای جسد دقت کنید!
قربانی موتورسواریست که نام اش فاش نشده و در این سانحه بشدت مجروح شده بود. طبق اظهارات اورژانس وی به بیمارستان انتقال داده شده، اما از شدت جراحات وارده جان باخته است.
این غباری که بالای بدن موتور سوار نقش بسته است خیلی شبیه به تصویر یک روح است اما اینکه واقعا یک روح باشد کسی نمی داند.برخی ادعا می کنند که این تصویر به خاطر بازتاب نور خورشید در لنز دوربین به وجود آمده است .
تماشا کنید:
ویدئو لحظه خروج روح ازیک تصادف دیگر است.
توجه:بدندید صحت این تصاویر و ویدئو را تایید نمی کند.
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه