فروشگاه عجیبی که مانکنش جسد یک مرده است!!

0 9,591

 کمی عجیب و غریب به نظر می رسد اما این مانکن زیبا که می بینید در واقع جنازه یک زن واقعی است.در ویترین یکی از فروشگاه های لباس عروس در چیهواهوا مکزیک مانکنی وجود دارد که یک مدل معمولی نیست.در ادامه با بدندید همراه باشید.

بیش از 80 سال است که این مانکن غیر معمول در ویترین این مغازه موجود بوده  و روزانه ده ها مشتری از سراسر جهان از آن بازدید می کنند.لباس های این مانکن هفته ای دو بار تعویض می شود و کسانی که مسئول تعویض لباس هستند می گویند ما باترس این کار را انجام می دهیم 

مانکن این فروشگاه جسد یک زن مرده است (عکس)

این مدل که یک جسد 80 ساله است، پاسکو آلبتا نام دارد که سال ها پیش در مراسم عروسی اش توسط نیش یک رتیل کشته شد. این عروس که فرزند صاحب مغازه است مومیایی شده و بیش از 80 سال است که به عنوان یک مانکن برای نمایش لباس عروس در ویترین مغازه پدرش مشتریان را متحیر ساخته است.

گفتنی است؛ تا کنون افسانه ها و داستان های زیادی در مورد این مانکن مومیایی گفته شده است.برخی از افراد مدعی شده اند که شب هنگام این مانکن خود به خود تغییر مکان می دهد!!بدن این مانکن از موم ساخته شده است و موهایش کاملا واقعیست.شایعه ها ی گوید بعد از مرگ دختر صاحب مغازه پدرش دیوانه شد و او را مومیایی کرد که تا ابد در کنارش بماند.

مانکن این فروشگاه جسد یک زن مرده است (عکس)

مانکن این فروشگاه جسد یک زن مرده است (عکس)

 

lapascualita_kiararamirez

lapascualita_kiararamirez4

منابع :

عکس از:

Kiara Ramirez / Flickr  

 http://www.taknaz.net

http://www.the-line-up.com

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه