ماجرای عجیب و باورنکردنی زنده شدن نوزاد سه ماهه بعد از چند روز!!

2 8,114

گاهی در زندگی انسان اتفاقاتی می افتد که بیشتر شبیه یک معجزه است تا اتفاق و باعث می شود امید و هیجان زندگی انسان چندین برابر شود، نمونه ای از این اتفاقات زنده ماندن نوزاد هندی پس از 3 روز دفن شدن زیر خاک می باشد.در ادامه با بدندید همراه باشید.

 

قریب به یک هفته پیش یک مادر هندی در شهر فیروزآباد ایالت اوتارپرداش در خوابی عجیب نوزاد دوماهه اش را که سه روز پیش به خاک سپرده بود، زنده می بیند. مادر نگران بلافاصله به سوی محل دفن فرزندش رفته و با کمک چند نفر دیگر جسد وی را از زیر خاک خارج می کند.

x1rwt7b06ln3k4lmpu54

 

 در کمال تعجب این نوزاد دو ماهه با وجود اینکه سه روز زیر خاک بود، زنده و کاملا سالم در آغوش مادرش آرام می گیرد. این در حالی بود که پزشکان هندی اخیرا از این نوزاد که به بیماری ریوی دچار شده بود قطع امید کرده بودند.

 این مادر هندی در تشریح خواب خود اظهار داشت:خواب دیدم فرزندم زنده است و از من می خواهد او را از قبر خارج کنم. من و همسرم هرگز فکر نمی کردیم وی زنده باشد اما زمانی که نوزادمان را از زیر خاک بیرون آوردیم، مشاهده کردیم زنده است. همچنین پزشکان پس از معاینه فرزندمان اعلام کردند که بیماری وی به طور کامل از بین رفته است.

توجه:بدندید صحت این داستان را تایید نمی کند.

منبع :http://namnak.com

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه