رستورانی که در کاسه های توالت غذا سرو می کند

0 791

به تازگی رستورانی در جزیره جاوا در اندونزی گشایش یافته که به هیچ عنوان اشتها برانگیز و جالب نیست.در ادامه با بدندید همراه باشید.

کافه Jamban در Semarang در اصل رستورانی با تِم توالت است که تمامی غذاها را در کاسه های دست شوئی سرو می کند. Jamban به زبان اندونزیایی یعنی «توالت». جا دارد اشاره کنیم که صندلی های این کافه نیز به شکل توالت فرنگی انتخاب شده اند.

از همه هوشمندانه تر، غذای اصلی آن است که خوراک گوشت قلقلی است و تمام و کمال فضای دست شوئی و گرفتگی چاه را برای مشتری یادآوری می نماید. اینکه مردم چگونه می توانند این غذاها را میل کنند واقعا سوال برانگیز و عجیب است زیرا حتی دیدن تصاویر این کافه نیز قابل تحمل نیست، چه برسد به صرف غذا در آن.

204856
جذاب است برای آن هایی که معده های حساسی داشته و سریع دچار تهوع می شوند، کیسه های مخصوص وجود دارد.

مالک این رستوران Budi Laksono نام داشته و سابقا در دولت اندونزی به عنوان کارشناس تغذیه و بهداشت خدمت می نموده. او ادعا می کند که هدفش از راه اندازی چنین رستوران تهوع انگیزی نمایش حالت نابسامان کشورهای دنیا سوم است.

سرو غذا در کاسه های توالت در حالی است که هنوز بسیاری از مردم در اندونزی دستشویی ندارند و این کافه به نوعی نمادی برای اعتراض به این عقب ماندگی در کشور یادشده محسوب می گردد.

بااینکه از بهار امسال که Jamban بازشده تاکنون انتقادها و اعتراض های زیادی داشته اما همچنان گردشگران محلی و خارجی مشتاق صرف غذا در چنین فضای نامناسبی هستند.

204854

 

204852

 

204851

 

منبع: tahapakhsh

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه