آیا میدانید که قدرت واقعی ذهن چقدر است؟

0 8,999

علم جدید اثبات می کند که انسان فقط از جسم فیزیکی تشکیل نشده است و متفاوت از تمامی اجسام اطرافمان پر است از  میدان های بیو انرژی. این انرژی ها در مغز با گرفتن نوار مغزی EEG و انرژی قلب با EKG و حتی انرژی موجود در پوست نیز اندازه گیری می شود.با بدندید همراه باشید.

دستگاه های پیشرفته MRI که با استفاده از آن عکس هایی از میدان های مغناطیسی اطراف بدن انسان ها گرفته شده است، تصاویر خارق العاده ای خلق می کند. 

بیو-انرژی-اطراف-انسان

   علم پزشکی امروز توانسته است نقاط تجمع انرژی در انسان ها پیدا کرده و آن ها را دقیقا مشخص نمایند. این نقاط را چاکرا chakra نام گذاری کرده اند. فیزیکدان معروف؛ آلبرت انیشتین نیز در برخی از نوشته های خود به این نقاط انرژی اشاره کرده است. در واقع بیو انرژی دو چیز را توصیف می کند: اول منعکس کننده انرژی داخل انسان ها به بیرون و دیگری کنش و واکنش انرژی انسان ها بر محیط اطراف است. لذا بیو انرژی مانند آینه ای است که هم انرژی داخل انسان ها و هم انرژی محیط اطراف را منعکس می کند.. 

   فاکتور های زیادی وجود دارد که نشان می دهد محیط اطراف می تواند تاثیر منفی بر روی سیستم انرژی انسان ها بگذارد. بیماری ها، آلودگی ها و توکسین ها نمونه ای از این فاکتورهای منفی انرژی است. این عوامل با جذب انرژی مفناطیسی اطراف، تاثیر بدی بر روی چاکراهای انرژی اطراف خود دارد. انرژی منفی می تواند در سطح سلولی هم تاثیر بگذارد و علایم فیزیکی هم نمایش دهد. می توان بیوانرژی انسان را به عنوان اولین لایه حفاظتی انسان ها از بیماری های بیرونی تلقی کرد. لذا سطح بیو انرژی انسان ها می تواند نشان دهنده میزان سلامتی جسمی و روحی افراد باشد. هر فرکانس از این بیو انرژی نشان دهنده کاردکرد یکی از ارگان های بدن است..

   میدان انرژی آورا Aura- energy field نیز نشانگر دیگری از میزان سلامتی جسمی، روحی، روانی و عاطفی انسان هاست. انرژی آورا از سر انسان شروع شده و بدن انسان را تا ۱۰ سانتی متری پوشش می دهد. مدیتاسیون و تنفس صحیح نقش بسیار پررنگی در بهبود سطح انرژی آورا و چاکراهای انسان دارد..

مدیتاسیون

   در این نوشته قصد داریم ویدیویی فوق العاده از میزان بیوانرژی انسان ها برایتان نشان دهیم. در این ویدیو فردی از آسیای دور می بینیم که با بیو انرژی خود بسیاری از بیماری ها را بهبود می دهد. سطح انرژی او به قدری بالاست که می تواند روزنامه را با انرژی خود آتش بزند. قابل ذکر است این ویدیو کاملا واقعی است و هیچ شعبده بازی در آن وجود ندارد. این ویدیو رو حتما ببینید.

 

منبع: وبسایت ده فیل

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه