بیشتر مردم نمیدانند که چشم سوم دارند!چشم سومتان را فعال کنید

17 13,943

چشم سوم با اسامی مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصیرت، چشم دل، چشم درون، تیسراتیل و آجنا خوانده می‌شود و جایگاه آن در کالبد اثیری و منطبق بر پیشانی در جسم فیزیکی است. برخی دانشمندان اعتقاد دارند که چشم سوم محلی برای دریافت ادراکات فراحسی، الهام و اشراق و وسیله‌ای برای ارتباط موجودات با یکدیگر در جهان هستی می‌باشد.در ادامه با بدندید همراه باشید.

از طریق آجنا می‌توان با عوالم و موجودات ماورائی و همچنین با ورای ابعاد مکانی و زمانی ارتباط برقرار ساخت. همچنین با کمک آجنا می‌توان هاله‌ها را دید.در این بخش  روش فعال کردن چشم سوم و دیدن هاله را به شما دوست داران علوم فراگیتی آموزش می دهیم …

789567_921

برای رؤیت هاله، لازم است که تمرینات باز کردن چشم سوم را انجام دهید، تا چشم سوم خود را تحریک کرده، قدرت گیرندگی آن را افزایش دهید. این کار شما را قادر می‎سازد که انرژی اطراف سوژه‌ را دریافت کنید. البته بدون انجام این کار هم دیدن هاله‎ی تک‌رنگ‌ها ممکن است، اما اگر چشم سوم شما تحریک و باز نشده باشد، دیدن هاله‎ی یک موجود زنده بسیار مشکل خواهد بود. به یاد بیاورید که وقتی خیلی خیلی خسته و کاملاً فرسوده‌اید چه حالی دارید؟ به یاد بیاورید که چه احساسی دارید وقتی برای روزها نخوابیده‎اید و به سختی می‎توانید چشمهایتان را باز نگه دارید؟ به یاد بیاورید که چه احساسی دارید وقتی چشمهایتان دست از تلاش برای بسته شدن بر نمی‎دارند؟ به یاد بیاورید که چه حالی دارید وقتی که با چشمهایتان می‎جنگید تا آنها را باز نگه دارید؟

تجسم این حالتها با تمرکز و توجه کامل، در شما احساسی برمی‎انگیزد، مانند اینکه تلاش می‎کنید یک پرده‎ی خیالی سنگین را از پشت چشمهایتان بلند کنید. در چنین حالتی ماهیچه‎های چشمهایتان خوب پاسخ نمی‎دهند، بنابراین کار شما تقریباً بطور کامل ذهنی است. چند لحظه صبر کنید تا این حالت را به خوبی مجسم کنید. کوشش برای باز نگه‌داشتن چشمان خسته، یک تحریک ذهنی قوی در چشم سوم ایجاد می‎کند و به تدریج باعث باز شدن آن می‎شود. اما چگونه؟ این فعالیت گشایشی ذهن ، آگاهی جسمی شما را در محل چشم سوم متمرکز می‎کند.

13256757_1747244958822407_2130858778_n

هنگامی که آگاهی جسمی شما در یک قسمت از بدنتان متمرکز می‎شود و شما آن ناحیه را تحت نفوذ ذهنی خود قرار می‎دهید، کالبد انرژی خود را در آن ناحیه به نحوی پویا تحریک می‎کنید.   اگر این فعالیت ذهنی به اندازه کافی ادامه پیدا کند و تلاش ذهنی کافی صرف آن شود، چشم سوم شما شروع به باز شدن خواهد کرداگر شما فعالیت گشایشی ذهن را هنگامی که در حالت آرامش هستید و موضوعی در میدان دید شما قرار دارد ( و بطور مستقیم در حال نگاه کردن به آن نیستید ) انجام دهید، دید هاله‎ای خودبخود ایجاد خواهد شد. فعالیت گشایشی ذهن که در اینجا شرح داده شد، شبیه تکنیک‎های دیداری باز کردن چاکرا است که توسط اکثر استادان کار با انرژی و پیشرفت قوای ذهنی تدریس می‎شود. فقط به مراتب قوی‌تر و مؤثرتر است. تمرینهای دیداری کار با انرژی به تنهایی ضعیف و کند هستند و یادگیری و استفاده از آنها مشکل است. توصیه: مرکز بین دو چشم (روی پیشانی) را به نرمی با ناخن بخارانید. این کار به شما کمک خواهد کرد که این نقطه را با آگاهی جسمانی خود به دقت هدف بگیرید. آگاهی جسمانی خود را به ناحیه بین چشمهای خود منتقل کنید. با تمرکز کامل از این ناحیه آگاه شوید. این ناحیه را به صورت ذهنی بالا بکشید. چنان که گویی تلاش می‎کنید پلکهایتان را به زور باز کنید.

چشم-سوم-دکتر-طباطبایی 

اما به ماهیچه‌هایتان در این ناحیه اجازه ندهید که منقبض شوند یا به هر صورت دیگر پاسخ بدهند ( این تلاش کاملاً ذهنی است). احساس خود را به دقت مورد توجه قرار دهید. تصور کنید که چشمهایتان خیلی سنگین شده‎اند؛ به آنها اجازه دهید که بسته شوند، و چند بار پلکهایتان را به‌هم بزنید. توجه کنید که برای این کار از کدام ماهیچه‌ها استفاده می‎کنید. همین فرمان عضلانی را از طریق آگاهی جسمانی ذهن خود در آن ناحیه به کار ببرید، اما دیگر به ماهیچه‌های پلکهایتان اجازه ندهید که از فرمان اطاعت کنند. این کار را دوباره و دوباره تکرار کنید ( بالا بکشید، بالا بکشید، بالا بکشید… ) چنان که گویی یک وزنه‎ی خیالی سنگین را از پشت چشمهایتان بلند می‎کنید. این کار را بارها تکرار کنید، اما به خودتان ( یا هیچ یک از ماهیچه‎هایتان ) اجازه‎‎ی انقباض یا پاسخ ندهید. این کار در آغاز کمی دشوار است، اما با کمی تمرین به راحتی در انجام آن مهارت و تسلط پیدا می‎کنید.

1449408659_thirdeyeellenvaman

این فعالیت گشایشی ذهنی خیلی مهم است. اگر می‎خواهید به روشن‌بینی و سایر توانایی‌های روحی دست پیدا کنید، این تمرین اولین قدم برای یادگیری کنترل چشم سوم است در مراحل اولیه ممکن است احساس کنید که ناحیه وسیعی از بالای ابروهایتان را بالا می‎کشید، حتی تمام پیشانی خود را . این مورد اشکالی ندارد و باز هم می‎تواند تأثیر لازم را برای باز کردن چشم سوم شما داشته باشد. با تمرین بیشتر خواهید توانست حوزه‎ی تمرکز فعالیت ذهنی خود را کاهش دهید و آن را به ناحیه‎ی بین ابروها ( چشم سوم ) محدود کنید. اگر این فعالیت گشایشی ذهنی را ادامه دهید، چشم سوم خود را تحریک کرده ، آن را فعال خواهید ساخت.

تمرکز یکنواخت و آرام شما روی یک شیئ، چشم سوم شما را با انرژی ساطع شونده از آن شیئ هماهنگ خواهد کرد. این انرژی به مرکز بینایی مغز شما ارسال می‎شود و در آنجا بعنوان یک تصویر ( یک نوار روشن از نور رنگی ) تفسیر می‎شود. توصیه: هر گاه در انجام این عملکرد گشایشی ذهنی، تمرکز و تسلط کافی کسب کرده، آنرا بصورت ذهنی اجرا کنید، متوجه خواهید شد که وزنه‎ی خیالی پشت چشمهای شما در یک سمت آسانتر از سمت دیگر بالا کشیده می‎شود،که معمولاً سمت راست آسانتر است. اصولا‎ً این احساس ناشی از تفاوت بین دو نیمکره‎‎ی مغز شما است که استفاده از یکی به مراتب آسانتر از دیگری است ( نیمکره‎ی غالب ). اگر این مورد برای شما ایجاد اشکال می‎کند، با یک فعالیت چرخشی ذهنی، در جهت چرخش عقربه‎های ساعت در ناحیه‎ی بین ابروها، چشم سوم خود را تحریک کنید.

83C22675

کناب چشم سوم

منظور از جهت چرخش عقربه‎های ساعت این است که صورت خود را به عنوان صفحه‎ی ساعت در نظر بگیرید و جهت صحیح چرخش را با آن بسنجید. برای این فعالیت چرخشی نیز از همان فرمان ذهنی عضلانی استفاده کنید که قبلاً برای باز کردن چشمهای خسته به کار می‎بردید. اما اکنون آنرا برای چرخش به کار ببرید، چنان که گویی با حرکت چرخشی یک مداد، این ناحیه را تحریک می‎کنید. بهترین روش این است که برای فعال کردن چشم سوم خود تمرین گشایشی اصلی و این تمرین چرخشی را یک در میان انجام دهید. فعالیت گشایشی ذهنی به هر حال برای هماهنگ کردن چشم سوم شما با هاله لازم است.

نکته : به یاد داشته باشید که همه‎ی این تمرینهای محرک انرژی، به آگاهی جسمانی موضعی خصوصاً آگاهی موضعی در سطح پوست وابسته‎اند. برای اینکه این تمرینها مؤثر باشند، باید احساس کنید که آنها واقعاً اتفاق می‎افتند.  
توجه:پیشنهاد می شود برای داشتن زندگی عادی هیچوقت چشم سوم را فعال نکنید چون این مساله زندگی عادی شما را مختل می کند این مطلب را تنها جهت سرگرمی و دانستن اینکه چشم سوم چیست بخوانید.
منبع: http://www.asemooni.com

اشتراک گذاری

۱۷ دیدگاه

 1. 3
  0

  سر درد فشار سنگینی روی پیشانی لرزش بدن دید شفاف ینی این چاکرا تحریک شده
  تحریک کردنش سخت نیس همش اراده پشتکار
  (اینم برا کسایی ک میگن همش دروغه،بگم ک اگه این جور چیزا نبود خدابین انسانو مجودات فرقی قال نمیشد تو قرانم ایه اومده.میتونید سرچ کنید…)
  خانم زنگنه ممنونم ک خیلیارو در این مورد مطل کردین
  ولی واقا برا کسایی ک چیزی از ایمان و اینجور چیزا نمیدونن شایسته هس؟
  خیلیا میان میگن صداهای ترسناک مث جیغ شدید یا زمزمه ی بی منشا میشنوند
  از دست دادن احساس گشنگی و یا فرد دیگه ای ک باهاش تماس داشته فکرش ب هم خورده تمرکزشو تا ی مدت کم از دست داده و خیلی چیزای دیگه
  اغا برا خییلللیییییاااا این کار دردسر سازه
  اونایی ک خیلی کنجکاون فقط تمرینات هاله بینی و امتحان کنن چشم سوم اگه از طرف خدا داده شود دردسر ساز نیست
  بعضیا مادر زادی این قدرتو دارن بعضیا از خدا می خوان
  اگه امادگی روحی روانی نداری بازش نکن
  حالا ما بازش کردیم بتون میگیم من خودم چیزایی میدونم ک میگم
  ایمانتونو ب خدا بیشتر کنید اگه واقا اصرار دارین تو تمریناتتون از خدا این قدرتو بخواهین حین تمرکز بر روی چاکرا اسم خدارو ۴۰ بار بگین درسته بیانم یکمی کوبندس ولی خیلیا هستن ک تو این زمینه یا دیوانه شدن یا از فشار روحی مردن
  سخت نیس در خود بیاندیشیم (خود شناسی ینی خدا شناسی)ببینید واقا این توانایی برا شما لایق هس؟

 2. قاسم حبیبی در
  3
  0

  اقای قائم کارت واقعا عالی بود من طی شش ماه سعی کردم چشم سوم رو برای خودم فعال کنم و پیش اساتید بزرگی رفتم ولی نشد برام خیلی جالب بود با اینکه مطالب این سایت با این که کامل نبود ولی تو تونستی بیشتر کار رو انجام بدی یکی از سه نشونه ی فعال شدن چشم سوم سردردشدید و لرزش بدن و درد گرفتن ناگهانی بدن هستش ولی بهت توصیه میکنم چشم سوم رو برای خودت فعال نکنی چون اصلا خوب نیست و اگه میخوای یه زندگی با اسایش و ارامش داشته باشی فعالش نکن امید وارم به حرف من گوش بدی

  • 0
   0

   هاله میدان انرژی است که از داخل به خارج کلیه موجودات زنده و غیر زنده انتشار پیدا میکند ، هاله‌ای که در اطراف بدن انسان دیده میشود بر اساس احساسات مثبت و منفی دائما در حال تغییر میباشد.هاله بازتاب لطیف‌تر میدان و الکترو مغناطیسی شما نسبت به بدن اتری میباشد و هر چقدر رشد معنوی فرد بیشتر و از سلامتی در وضعیت بهتری باشد هاله او خالص تر و درخشتان‌تر میباشد.
   هر چقدر هاله فرد تیره‌تر و کدرتر باشد از نظر معنوی ، ذهنی و فیزیکی نامتعادل تر بوده و یا بیمار است و سلامتی ، شخصیت و معنویت شما در هاله انعکاس پیدا میکند.

   برای دیدن هاله شما نیاز به افزایش حساسیت چشمهایتان و گسترش دامنه ارتعاشات دریافتی به ماوراء نور مرئی را دارید و بخشی از افزایش توانایی دیدن هاله در مهارت و بهبود قدرت دید محیطی میباشد.
   درباره اینکه در صورت فعال شدن چشم سوم میشه غیر فعالش کرد یا نه متاسفانه من نمیدونم این رو باید اساتیدی پرسید که در این زمینه وارد تر از من هستن و در صورتیکه چشم سوم فعال بشه با اینکه حسن های زیادی داره اما فعال سازیش باعث میشه که شما زندگی عادی نداشته باشید چون ممکنه چیزهایی رو ببینید که اطرافیانتون نمیبینن و این شما رو متمایز میکنه در هر صورت من پیشنهاد نمیدم فعالش کنید اما تصمیم گیری با شماست.

قرار دادن یک دیدگاه