بالاخره شایعات ازدواج ژیلا صادقی پایان یافت!

0 2,053

مدتهاست شایعه ازدواج ژیلا صادقی مجری محبوب تلویزیون در رسانه های مجازی پیچیده است اما اینبار شایعات پایان یافت و 

ژیلا صادقی در ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. ژیلا صادقی دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. ژیلا صادقی قبل از آغاز گویندگی در واحد دوبلاژ، در آموزش و پرورش تدریس می‌کرد و در سال ۱۳۷۰ در تست تلویزیون قبول شد اما پس از وقفه‌ای، از سال ۱۳۷۸ به عنوان مجری مقابل دوربین رفت و در طول این سال‌ها بازی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم را هم تجربه کرده‌است.

ژیلا-صادقی-6

ژیلا صادقی  به تازگی با محسن رجبی ازدواج کرده است تصاویری از مراسم عقد و ازدواجش را منتشر کرده که در ادامه می بینید.ژیلا صادقی مجری 43 ساله تلویزیون دو ماه قبل با محسن رجبی ازدواج کرد و به شایعات ازدواجش در سال های اخیر پایان داد. محسن رجبی همسر ژیلا صادقی کارمند ساده ای بوده است که هم اکنون رستورانی دارد.

gila-sadeghi25 

نحوه آشنایی ژیلا صادقی با همسرش محسن رجبی :

محسن رجبی همسایه ژیلا صادقی در منطقه لواسان بودند، و ارتباط آنها در حد سلام و علیک بودو بعد از 7 سال پیشنهاد ازدواج از طرف آقا بهشون شد و در 18 فروردین 94 رسما به خواستگاریشون رفتندو پس از یکسال در 18 فروردین 95 مراسم بله برون شد و دوم خرداد هم عروسی کردند.محسن رجبی رستوران دار است و ژیلا صادقی قبل از ازدواج به آن رفت و آمد داشت

zhilasadeghi1

منابع

http://namnak.com

http://www.beytoote.com

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه