راز این جوان چیست؟او تنها با بازی کردن درآمد هنگفتی به دست می آورد!!

2 6,560

شاید آرزوی خیلی ها بازی کردن بدون دغدغه باشد یعنی وقتی دارید بازی میکنید نگران این نباشید که کارتان چه می شود خب این جوان هم بازی می کند و هم از بازی کردن پول خوبی به دست می آورد در ادامه با بدندید همراه باشید.

“جوزف گرت” جوانی است که این روزها در دنیای اینترنت و بازی های رایانه ای به شهرت رسیده است. او به قدری به بازی های رایانه ای اعتیاد دارد که از شغل خود هم بیرون آمده و تمام مدت پای رایانه در حال بازی کردن است اما برای بازی برنامه های جالبی ریخته است.

Joseph-Garrett

این جوان 23 ساله این روزها بازی کردن خود را ضبط کرده و روی اینترنت قرار می دهد. افرادی که این فیلم ها را مشاهده می کنند باید تبلیغ هایی را نیز مشاهده کرده و از این رو درآمدی به جوزف می رسد. او شهرت خود را در این زمینه پس از 6 ماه بازی کردن مدام بدست آورده است.

این جوان بیشتر بازی های دنیا را انجام می دهد و تنها محدود به یک کنسول خاص نیست. در آمد او عددی شگفت انگیز  را نشان می دهد، جوزف برای هر 1000 بیننده 2.5 دلار به دست می آورد این در حالی است که او برخی ماه ها 5 میلیون بازدید کننده دارد و درآمدش میان 80 هزار تا 400 هزار دلار است.

او در فضای نت همراهیان بسیاری هم دارد به طوری که عده ای از او به عنوان بزرگ بازی های رایانه ای یاد می کنند. البته جوزف اولین فردی نیست که بازی های رایانه را محل کسب درآمد کرده است. سال گذشته یک جوان ژاپنی 10 هزار دلار برای هر روز بازی کردن بدست آورده بود.

منبع : http://www.alamto.com

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه