دختربچه ای که تنها با دستانش معجزه می کند!!

0 5,823

دختربچه ای که معجزه می کند آن هم تنها با دستانش .در ادامه داستان دختر بچه ای را می خوانید که طبق ادعای شبکه های مجازی شفا می دهد با بدندید همراه باشید.

پدر یک دختر 8 ساله برزیلی ادعا می کند دخترش چنان می تواند با خدا ارتباط برقرار کند که قادر است امراض مختلفی از آرتروز و سرطان گرفته تا ایدز را شفا دهد. ادعا می شود این دختر به نام “اِلانی سانتوز” در کلیسای پدرش در محلی خارج از ریو دوژانیرو معجزه انجام می دهد. در ویدئویی که در شبکه اجتماعی منتشر شده است نشان می دهد که “الانی” به یک پیرزن عصا به دست کمک می کند تا بدون عصا راه برود و یا مردی که هفت سال دچار ایدز بوده است شفا می گیرد.

,معجزه,معجزه الهی,دختر معجزه گر,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

او با تشویق پدرش پیشوای روحانی “ادوتو سانتوز”، دستانش را روی سر مرد می گذارد و مرد از روی شوکه شدن روی زمین غش می کند.دو بار در هفته افراد بیمار در برزیل به این ساختمان می روند تا شانس خود را با دستان شفا دهنده این دختر امتحان کنند. در پایان مراسم از مردم تقاضا می شود تا کاسه های اعانه را پر کنند. “الانی” که از دو سال پیش این کار را انجام می دهد می گوید از این که مردم خوب می شوند لذت می برم و می خواهم در آینده پزشک شوم تا کمک به افراد بیمار را ادامه دهم. او همچنین می گوید:”من دعا می کنم و خدا معجزه می کند. پدرم با افرادی که می گویند من آنها را معالجه کرده ام مصاحبه می کند.

,معجزه,معجزه الهی,دختر معجزه گر,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها
توجه:بدندید صحت این مطالب را تایید نمی کند.
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه