چرا این ساعت را ساعت وحشت می نامند!؟

0 387

 ساعت های بسیاری هستند که این روزها می توانید در بازار مشاهده کنید. ساعت های شک دار، ساعت هایی که از شما سوال می پرسند و … از جمله مهمترین ساعت هایی هستند که صبح ها افراد خواب را به طریق مختلف بیدار می کند.اما این ساعت یک فرق اساسی دارد این ساعت شما را با وحشت بیدار می کند!!گرچه از نظر من روزی که با وحشت آغاز شود نمی تواند روز خوبی باشد در ادامه با بدندید همراه باشید.

به تازگی یک گروه طراح لوازم خانگی ساعتی را ابداع کرده اند که به شما زمان مرگتان را اعلام می کند تا با ترس خاصی از خواب بیدار شوید و بیشتر به دنبال کارهای خود باشید. این ساعت این روزها محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

ساعتی عجیب که ترسناک بیدارتان می کند + عکس

این ساعت می تواند با استفاده از Wi-Fi به اینترنت متصل شده و اطلاعات سلامت بدن شما را با استفاده از پرونده هایی که در موسسات پزشکی دارید بدست می آورد سپس تخمین هایی را زده و زمان مرگتان را به شما اطلاع می دهد. این باعث می شود تا بیشتر به فکر زندگی باشید.

ساعتی عجیب که ترسناک بیدارتان می کند + عکس

این ساعت این روزها نمونه های ابتدایی خود را تست کرده است و احتمالا تا 20 روز دیگر به تولید انبوه می رسد. هم اکنون بسیاری به دنبال پیش خرید کردن این ساعت عجیب هستند و فکر می کنند این بهترین ساعت برای بیدار کردن آنهاست.

هر روز صبح با ترس از مرگ بیدار شدن نمی تواند چندان خوشایند باشد با این وجود نمی دانم آیا کسی حاضر به خرید این ساعت هست یا نه!!

منبع : http://www.alamto.com

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه