ویژگی این بستنی چیزیست که همیشه آرزو می کردید!!

0 216

این مرد امریکایی که به آشپزی بسیار علاقمند است، موفق شده نوعی بستنی ارگانیک تهیه کند که به دلیل ساختار مواد متشکل منجصر به فرد آن در هوای گرم آب نمی‌شود.در ادامه با بدندید همراه باشید.

« راب کالینگنون » در کارخانۀ خود در« بروکلین » واقع در شهر « نیویورک»  از این بستنی ذوب نشدنی که به آن « بستنی گاسترونات » می گوید، رونمایی کرد.ب ستنی گاسترونات که از موادی مثل شکلات مکزیکی، نمک دریا و یخ خشک ساخته شده، در مجاورت هوای گرم و خشک ذوب نمی‌شود. 

bb81fbace34e4b0b900d8372d4228f05

کالینگنون 34 ساله چندی پیش شغل خود را ترک کرد تا بتواند به ایده‌های خود جامۀ عمل بپوشاند. او در مدت بیش از 3 سال، 36 هزار کیلومتر در سراسر امریکا، مکزیک و کانادا سفر کرد تا انواع مختلف بستنی‌ها را امتحان و بتواند از یخ خشک برای تولید محصول خود استفاده کند.

این طرفدار بستنی خلاق  مزایای بستنی ابتکاری خود را  آب نشدن آن در فصل گرما همچون تابستان و همچنین طعم واقعی و بی نظیر بستنی که با اسانس های میوه و یا طعم های متنوع قابل تهیه است می داند. 

hayaldi-gercek-oldu-astronotlar-icin-erimeyen-dondurma-1469703238

کالینگنون مدعی است گاسترونات نخستین بستنی تمام ارگانیک در دنیا است. به دلیل دمای بالای هوا در فصول گرم سال در آمریکا، میلیون ها نفر در این کشور برای خنک کردن خود از انواع بستنی های متنوع استفاده می کنند و همین امر موجب شده تا آمریکا جزء یکی از کشورهایی قرار گیرد که میزان مصرف بستنی در آن بسیار بالاست.

منبع :http://www.beytoote.com

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه