روح بازیگوش در عکس های خانوادگی پیدا شد!

0 8,420

زوجی ادعا کرده اند که تصاویری از یک دختر روح مانند دوره ویکتوریا را در همه عکس های خانوادگی خود در موزه یافت کرده اند.در ادامه با بدندید همراه باشید.

 جان برن ساید و شونا بک هاوس، اهل یورک شایر می گویند که آنها دو سال پیش هنگام بازدید از موزه قلعه و زمانی که پسرشان جان توماس 18 ماهه بود، “احساس عجیبی” داشتند. تا آنکه دو سال پس از آن، آنها نگاهی به عکس های آن زمان انداختند که ناگهان متوجه یک تصویر سیاه و سفید شدند که در تمام عکس ها کمین کرده است.

wn1838mz7_87c75qp50y_file  آقای برن ساید 27 ساله می گوید:”همین عکس ها برای ترساندن ما کافیست، هر بار که به آن فکر می کنم مو بر تنم سیخ می شود.” این زوج زمانی تصمیم گرفتند که دوباره به عکس ها نگاه کنند که به گزارش پرشین وی آقای برن ساید مموری کارت موبایل قدیمی اش را در جیب پیژامه اش پیدا کرد. آن زمان بود که آنها متوجه این تصاویر روح مانند در عکس های خود شدند.

Copyright Ben Lack Photography LtdnShona Backhouse from Wakefield who couldn't believe her eyes when family pictures of a museum trip seemed to show a ghostly image of a girl in Victorian costume. Words Mark Branagan.nPic Ben Lack 07970 850611n£150 minimum use, irrespective of any previous use. £50 for internet use, irrespective of any previous use.

  او همچنین گفت:”خیلی عجیب بود. من در وهله اول متوجه چیزی نشدم و فکر کردم خیالاتی شدم. بنابراین از شونا پرسیدم و او نیز گفت بله یک دختر کوچک است!””وقتی با مادرم تماس گرفتم ، او فکر کرد که ممکن است که آن دختر خواهر گمشده من باشد، ولی وقتی پدرم عکس ها را دید دریافت که او لباس دوره ویکتوریا را پوشیده است.”

7fa4a2fe-3f2b-45cb-8ce1-a8f8cf07bb29

 توجه:بدندید صحت این عکس ها را تایید نمی کند

 تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه