این مرد یک موش کور است!خودتان بخوانید تا باور کنید

0 4,864

این مرد به موش کور ال پاسو معروف است!اما دلیل این معروفیت چه چیزی می تواند باشد؟در ادامه با بدندید همراه باشید .جایی در میان منطقه ال پاسو یک تونل عجیب و غریب وجود دارد که از میان کوه های مس عبور کرده و از سمت دیگر کوه ها خارج می شود و حالا پس از سال ها هنوز هم کسی دلیل ساخت آن را نمی داند جز یک نفر.

“ویلیام هنری اشمیت” معروف به مرد موش کوری کسی است که این تونل را با دست خالی ساخته و دلیل انجام آن را هم فقط خودش می داند. این مرد در سال 1902 کار ساخت تونل را آغاز کرد و سال 1938 از سمت دیگر کوه بیرون آمد.تونل پر رمز و راز مرد موش کوری

در تمام طول این سال ها او با کسی حرف نمی زد و همه او را یک دیوانه خطاب می کردند. افرادی که دلیل کندن این تونل را از او می پرسیدند او تنها می گفت : این تونل یک میانبر است” البته مشخص نمی کرد این میانبر به کجا می رود.

Prrmz-tunnels-and-secret-male-mice-and-strange-blindness-Photos1

این مرد سال ها تلاش کرد و تنهایی دل این کوه را سوراخ کرد اما دلیل این کار را به کسی نگفت. او سال 1938 پس ازتمام شدن تونل وسایل خود را جمع کرد و به روستای نزدیک این محل رفت و در سال 1954 نیز درگذشت.

این تونل حالا به یک مرکز گردشگری تبدیل شده است و برخی از گردشگران اعتقاد دارند او به خوبی کارش را بلد بوده است زیرا ساخت چنین تونلی نیاز به دانش دارد و دقتی که در تیشه زدن ها دیده می شود کاملا آن را نشان می دهد.

منبع : http://www.alamto.com

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه