این خوراکی‌ها را بخورید تا خوشگل و شاد شوید

0 293

اگر به زیبایی و البته شادی اتان اهمیت می دهید پس باید به خورد و خوراکتان هم توجه کنید.بعضی از خوراکی ها هم می تواند به خلق وخوی شما کمک کند وهم جلوه دیگری به پوست و رنگ و رویتان بدهد.

انگور سیاه، پیرتان نمی کند
حال وقت انگور سیاه است.انگور سیاه یک میوه فوق العاده برای کسب انرژی و نشاط محسوب می شود. هر 100 گرم از این حبه های سیاه رنگ و آبدار حاوی حدود 200 میلی گرم ویتامین C هستند. انگور سیاه منبع آنتی اکسیدان ها است که از پیری زودهنگام سلول ها جلوگیری کرده و به احیای سلولی کمک زیادی می کند.
فلفل دلمه ای قرمز خوش اخلاقتان می کند
هر 100 گرم فلفل دلمه ای حدود 162 میلی گرم ویتامین C به بدن می رساند. این سبزی پرخاصیت انرژی زا است و باعث می شود در طول روز با نشاط باشید. فلفل دلمه ای را با دقت شسته و خرد کنید و به صورت خام در سالاد یا کنار غذا میل کنید. اگر در هضم پوست آن دچار مشکل هستید آن را به مدت چند دقیقه داخل فر قرار دهید تا نرم شود.
باجعفری هم حالتان خوب می شود هم پوستتان
جعفری منبع خوب ویتامین C محسوب می شود. هر 100 گرم از این سبزی 190 میلی گرم ویتامین C به بدن می رساند. بهترین روش افزایش جعفری مصرف سالاد تبوله یا همان سالاد جعفری است.جعفری هم باعث نشاط می شود و هم باعث می شود سموماز بدنتان برود و پوستتان شفاف شود.
عسل بخورید جان بگیرید
این ماده غذایی خاصیت آنتی باکتریال بالایی دارد و شما را از شر خستگی ناشی از ناخوشی های روزمره خلاص می کند. یادتان باشد که عسل سرشار از ویتامین های گروه ب مانند B6،B3 و B9 است که برای سرحال شدن و تقسیم سلولی فوق العاده اند. از طرف دیگر عسل باعث احیای سلول های بدن می شود به این ترتیب نیز نقش موثری در رفع خستگی دارد.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه