زنی که بیش از 17 ماه باردار است !

0 547

یک زایمان طبیعی نه ماه زمان می برد یک کودک بعد از نه ماه بارداری متولد می شود و زنگی جدیدی را آغاز می کند ،اما یک اتفاق باور نکردنی درباره یان خانم و فرزند رخ داده است پس از گذشت 17 ماه هنوز هم وزن حمل انجام نشده و این یک مورد نادر است با بدندید همراه باشید تا دلیل این اتفاق را بخوانیم.

یک زن چینی مدعی شده که هفده ماهه باردار است و خواستار عمل سزارین شده است.
به گزارش میرر، وانگ شی می گوید دست کم هشت ماه از وعده زایمانش می گذرد. به او گفته اند در فوریه سال 2015 باردار شده و نه ماه بعد همراه همسرش کانگ ژی وی به بیمارستان مراجعه کرده است تا عمل زایمان را انجام دهد.

اما پزشکان بیمارستان استان مرکزی هونان به او گفتند آماده وضع حمل نیست و به ناقص بودن جفت اشاره کردند.
وانگ می گوید: «من و همسرم بعد از آن، هفته ای یک بار به امید وضع حمل به بیمارستان مراجعه کرده ایم. هزینه معاینات برایمان سنگین بوده است اما صبرمان را از دست نداده ایم.»

emb
وانگ از هنگام بارداری دو سال پیش تا کنون، 25.2 کیلوگرم وزن اضافه کرده، اما هنوز از حمل کودک درون شکم خود خسته نشده است.او می گوید این بارداری طولانی مدت، باعث نشده است در خانواده و بین آشناها، انگشت نما شود اما می افزاید: «بابت این بارداری طولانی، احساس شرم دارم. امیدوارم بتوانم ماه بعد وضع حمل کنم.»

پزشکان می گویند جفت او در مرحله2 قرار دارد که به معنی وضعیت جفت توسعه نیافته است.
این وضعیت در یک مورد از هر 200 مورد بارداری رخ می دهد و در نهایت، باعث مسدود شدن نسبی یا کامل دهانه رحم می شود.
وانگ خواستار این شده که قبل از رسیدن بارداری اش به 18 ماه، با عمل سزارین بتواند کودک 3 کیلو و 800 گرمی اش را به دنیا بیاورد.طبق گواهی که دولت برای وی صادر کرده است، این زن در سال 2015 فارغ شده است.

منبع: http://www.yjc.ir

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه