تنها پارک جهان که در آن هر چیزی بیابید مال خودتان است !!می توانید ثروتمند شوید!!

0 191

«گودال الماس» در مورفریزبورو واقع در آرکانزاس، ایالات‌متحده، تنها معدن الماس در دنیاست که برایعموم باز است و هرکسی می‌تواند در آنجا به جستجوی الماس بپردازداین می تواند یک شانس بسیار بزرگ باشد اگر خوش شانس باشید حتما می توانید الماسی پیدا کنید و پول زیادی به جیب بزنید با بدندید همراه باشید.

یک دختر نوجوان امریکایی بعد از سفر به پارک مشهور الماسهای آرکانزاس با یک الماس 3.85 قیراطی به خانه بازگشت.

این دختر خانم در پارک یک الماس گرانقیمت پیدا کرد! (عکس)

حراج یکی از قدیمی ترین الماسهای دنیا , این پارک در منطقه آرکانزاس قرار دارد و به خاطر قطعات ریز و درشت الماس در آن به شهرت رسیده است. علاقمندان با پرداخت ورودی نسبتا گران میتوانند در این پارک حفاری کرده و در صورت خوش شانس بودن الماس پیدا کنند.

832f7e42-f7f8-4bf1-8103-7ace1fa1e755

این خانواده بعد از اینکه متوجه شدند یک دختر 14 ساله الماسی 5.16 قیراطی پیدا کرده است تصمیم گرفتند سفری به این پارک داشته باشند. آنها بعد از حدود 2 ساعت حفاری از یافتن الماس نا امید شده بودند که این دختر نوجوان بعد از 10 دقیقه جستجوی سطحی الماس را پیدا کرد.

 

آنها الماس را به مرکز متخصصان واقع در پارک که به یابندگان کمک میکند جواهرات یافت شده را کارشناسی کنند برده و متوجه ارزش واقعی آن شدند.

این دختر خانم در پارک یک الماس گرانقیمت پیدا کرد! (عکس)

گرانترین و زیباترین الماسهای جهان ، کارشناسان این بخش اعلام کردند الماس مشابهی در سال 2006 به قیمت 30 هزار دلار به فروش رسیده است و قیمت این الماس اکنون به مراتب بیشتر خواهد بود. این الماس که یابنده اش آن را ” سنگ خدا” نامیده است سیصد و نود وششمین الماس یافت شده در این پارک در سال جاری است.
منبع: www.taknaz.net
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه