این تخم مرغ 2/5 میلیون تومان ارزش دارد!

0 7,081

خانم بروتون پیش از این تصمیم داشت با این تخم مرغ کلوچه درست کند؛ اما یکی از دوستان خانم بروتون به او گفت که این اتفاق یک در میلیارد می افتد و بهتر است این تخم مرغ را بفروشد تا سودی هم برایش داشته باشد، چون قبل از او کسی چنین تخم مرغی را ۹۰ پوند فروخته بود.با بدندید همراه باشید.

یک مرغ انگلیسی که به پینگ‌پونگ معروف شده، تخم مرغی گذاشته که کاملا گرد است. خانم کیم برتون صاحب این مرغ بعد از دیدن این تخم مرغ کروی شکل و به پیشنهاد دوستش، تصمیم گرفت آن را در سایت «ای بی» به قیمت بالایی بفروشد.
 
خانم بروتون تصمیم دارد، پول حاصل از فروش این تخم مرغ را به بیماران فیبروزسیستیک اهدا کند. چون دوست فرزندش به علت این بیماری درگذشته بود.

خانم بروتون پیش از این تصمیم داشت با این تخم مرغ کلوچه درست کند؛ اما یکی از دوستان خانم بروتون به او گفت که این اتفاق یک در میلیارد می افتد و بهتر است این تخم مرغ را بفروشد تا سودی هم برایش داشته باشد، چون قبل از او کسی چنین تخم مرغی را ۹۰ پوند فروخته بود.
تخم مرغی که 2/5 میلیون تومان ارزش دارد!

هنوز هویت خریدار این تخم مرغ مشخص نیست؛ اما او بابت این تخم مرغ ۴۸۰ پوند پرداخته است ولی بعید به نظر می رسد، وی بخواهد با این تخم مرغ نیمرو درست کند. شاید این تخم مرغ تبدیل به دکور یا یکی از کلکسیون های خریدارش می‎شود. احتمالا خانم بروتون بعد از این اتفاق مرغش را بیشتر دوست داشته باشد و صبح ها با امید بیشتری سراغ تخم مرغ هایش برود.

 

منبع: tabnakbato

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه