دلقک‌های بچه کش در آمریکا!

0 698

جامعه کارولینای جنوبی در مورد گروهی از دلقک‌های ترسناک که کودکان را بافریب به جنگل می‌کشانند هشدار داد.

گزارش‌های جدید از دلقک‌هایی که کودکان را به طرق مختلف فریب داده و به داخل جنگل‌های کارولینای جنوبی می‌برند منتشر شده است.

بر اساس گزارش واشنگتن‌پست، این گزارش‌ها وحشت را در این ایالت آمریکا در حالی بوجود آورده است که گشت‌زنی‌های پلیس در این ایالت افازیش یافته و پلیس از مردم خواسته به محض دیدن افرادی که لباس دلقک پوشیده‌اند با آنها تماس بگیرند.

این موضوع بعد از آن مورد توجه قرار گرفت که پلیس چند گزارش در رابطه با دلقک‌هایی منتشر کرد که کودکان را فریب داده و به جنگل می‌برند.

رسانه‌های خبری شهر گرین‌ویل خبر از ربوده‌شدن یک دلقک طی هفته گذشته در این شهر می‌دهند که مردم دلقکی را دیده‌اند که به همراه یک کودک به سمت جنگل می‌روند.

هرچند پلیس تاکنون نتوانسته شواهدی از این دلقک‌ها در جنگل پیدا کند اماگزارش‌های مختلفی درباره مشاهده شدن افرادی که با پوشش دلقک‌ها در خیابان‌ها تردد می‌کنند به دست پلیس رسیده است.

به گفته پلیس تاکنون چند کودک در سنین 10 تا 13 سال توسط این دلقک‌ها به بهانه پول، آب‌نبات یا با تهدید چاقو ربوده شده‌اند.

به نوشته واشنگتن‌پست، این حادثه یادآور قتل‌های زنجیره‌ای بین سال‌های 1972-1978 در کوک کانتی ایالت ایلینوی آمریکا است که در آن دست‌کم 33 پسر نوجوان و مرد جوان توسط «جان وین»(John Wayne Gacy) قاتل زنجیره‌ای که لباس دلقک‌ها رابه تن می‌کرد، مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل رسیدند.

منبع»تسنیم

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه