انگشتان عجیبی که موجب حیرت میلیون ها نفر شد

0 2,165

عکس های از پای زنی که اسمش از رسانه ها مخفی شده است در سایت چینی Dcard  قرار گرفت این سایت بیشتر مورد استفاده دانشجویان تایوانی است.  تصاویر قرار گرفته در این سایت  تا امروز باعث سردرگمی میلیون ها نفر در دنیا شده است.با بدندید همراه باشید.

.

 دلیل این سردرگمی این است انگشت هایی که در عکس وجود دارد متعلق به دست است یا پا؟ شاید به نظر مسخره برسد اما برای عده زیادی این سوال پیش آمده است چطور امکان دارد انگشتان پای یک انسان به این بلندی شود.

در ابتدا اکثر کاربران حتی متوجه اینکه به عکس انگشتان پای یک زن نگاه می کنند نبودند  چون این انگشتان پنج سانتی برای  آنکه متعلق به یک پا باشند زیاد از حد بلند بودند.

اما بعد از پیگیری روزنامه پیپلز دیلی (peoples Daily)  مشخص شد این زن دانشجوی دانشگاه تانگهای تایوان است و با وجود آنکه قدش کمی بیشتر از یک متر نیم نیست چنین انگشتان بلندی در دست و پاها دارد

33530-ayak-parmaklarinin-uzunlugu-sasirtti-574f04c7cbdfb

زن تایوانی بعد از گذاشتن عکس انگشتانش در سایت چینی پیام کوتاهی هم ضمیمه عکس کرده بود او نوشت:  متاسفانه اجزای بدنم به صورت طبیعی رشد نکردند.  از دوران  کودکی هر گاه صندل می پوشم به سرعت نگاه مردم به پاهایم جلب میشوند به من نزدیک میشوند  و جوری به من نگاه میکنند انگار به حیوانی در باغ وحش خیره شده اند. بعضی از آنها با تمسخر به من می گویند تو به جای دو دست چهار دست داری و خیلی راحت مثل میمون میتوانی از درخت بالا بروی!

33530-ayak-parmaklarinin-uzunlugu-sasirtti-574f04da6f59d

بنا به گزارش روزنامه پیپلز دیلی زن جوان از انگشتان پاهایش درست مثل انگشتان دست به راحتی می تواند استفاده کند.

33530-ayak-parmaklarinin-uzunlugu-sasirtti-574f056a1dfe3

 

منبع: cafeturk

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه