حضور مسی در چالش ضربات پنالتی با چشم بسته

0 158
لیونل مسی به همراه تعدادی از بازیکنان باشگاه بارسلونا در حالی در تمارین تیم پارالمپیک اسپانیا حاضر شدند که با چشم بسته در چالش پنالتی با این تیم به رقابت پرداختند. 

در این چالش که توسط یونیسف برنامه ریزی شده بود، بازیکنان بارسا که از بهترین بازیکنان دنیا به حساب می‌آیند، به مصاف تیم فوتبال ۵ نفره پارالمپیک اسپانیا رفتند. عملکرد تیم فوتبال نابینایان اسپانیا در ضربات پنالتی باعث تعجب لیونل مسی شد. ستاره های تیم بارسا در چالش جدیدی که پشت سر گذاشتند، باید با چشم بسته به توپی ضربه می‌زدند که تنها از روی صدایی که منتشر می‌کرد قابل شناسایی بود. پس از چالش پنالتی، بازیکنان بارسا باید با چشم بسته با یکدیگر پاس کاری کرده و موقعیت بازیکنان را شناسایی می‌کردند.

چالش پنالتی:

پس از اینکه هر دو تیم آماده انجام این چالش شدند، زمان سخت ضربات پنالتی برای بازیکنان بارسا فرا رسید، در این چالش در حالیکه بازیکنان بارسا یکی پس از دیگری ضربات خود را یا به خارج از چهارچوب یا به دستان دروازه بان کوبیدند، نوبت به لیونل مسی رسید تا پنالتی یکی مانده به آخر یارانش را روانه دروازه حریف کند، بارسا تنها در صورتی شانس پیروزی در این چالش را داشت که پنالتی مسی به گل تبدیل می‌شد. مسی به سرعت به توپ ضربه زد و همانطور که پیش بینی می‌شد ضربه این نابغه آرژانتینی به گل تبدیل شد تا بارسا با یک گل برتری شرایط بهتری برای پیروزی در این چالش داشته باشد، پس از او، یکی از مهاجمین تیم نابینایان اسپانیا با ضربه ای که از بین پاهای دروازه بان عبور داد، علاوه بر اینکه تعجب بازیکنان بارسا را برانگیخت، نتیجه چالش را به تساوی کشاند.

منبع: وبسایت برنامه 90

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه