سامسونگ باز هم فاجعه آفرید؛ انفجار گلکسی نوت 7 باعث شد خانه‌ای به خاکستر تبدیل شود!

0 5,841

گلکسی نوت 7 بدون شک بدترین پرچمدار سال 2016 بود و لکه‌ ننگی بر پیکر سامسونگ. این شرکت کره‌ای اگر کمی دیرتر پرچمدار خود را به بازار عرضه می‌کرد اما کیفیتش بهتر از الان بود ،شک نداشتیم که می‌توانست یکی از بهترین تلفن‌های تاریخ باشد اما عجله کار دست سامسونگ داد.با بدندید همراه باشید.

ظاهرا هر دو الی سه سال یکبار سامسونگ نیاز به یک تلنگر درست و حسابی دارد. هنگام معرفی گلکسی اس 5 القاب با مزه‌ای به این بخت برگشته نسبت داده شد. از دمپایی خال خال گرفته تا یکسری دیگر از اسامی که بیان آن‌ها از عرف خارج است! سامسونگ با عرضه نوت 4 نظر بسیاری از منتقدان را عوض کرد و عملا توانست ذهنیت مثبتی را ایجاد کند.

سامسونگ پس از مشاهده بیش از 35 مورد انفجار گلکسی نوت 7 و مشکلات عجیب و غریب سخت افزاری و نرم افزاری تصمیم گرفت تا تمامی 2.5 میلیون گلکسی نوت 7 ارسال شده برای فروش (که حدودا 1.5 میلیون آن فروخته شده بود) را جمع آوری کند. سامسونگ ایران نیز بیانیه‌ای را در خصوص جمع آوری معدود گلکسی نوت 7 هایی که از مبادی غیر قانونی و به صورت قاچاق وارد ایران شده بودند را صادر کرد.

ماجرای انفجار و آتش گرفتن خانه از چه قرار است؟

به گزارش WMBF یک گلکسی نوت 7 دیگر دیروز در یکی از ایالت‌های آمریکا منفجر شد.  این اسمارت فون توانست خانه یک مرد را در ایالت کارولینای جنوبی به آتش بکشد.

Funny-Twitter-reactions-to-Samsungs-Galaxy-Note-7-battery-issue-5

آتش نشان آن می‌گویند محل شروع آتش دقیقا همان جایی بوده است که این فرد شارژر و گلکسی نوت 7 خود را به پریز متصل کرده بود. این شخص بخت برگشته وقتی که به خانه باز می‌گردد تا دخترانش را نیز ببرد ، شوکه می‌شود. خانه‌اش سوخته بود و تمامی دارایی اش به تلی از خاکستر تبدیل شده بود.

ظاهرا هیچ وسیله‌ی برقی دیگر جز یک کمپرسور در خانه نبوده است و آن وسیله نیز کلا به برق هیچ اتصالی نداشته است. پس در نتیجه نوت 7 علت اصلی آتش سوزی بوده است. فعلا تا وقتی که تحقیقات آتش‌نشانان تکمیل شود ، این شهروند ساکن آمریکا در هتل به همراه دخترانش زندگی خواهند کرد.

اگر گلکسی نوت 7 دارید از شما خواهش می‌کنیم برای حفظ جان و مال‌تان آن را هر چه سریع‌تر به سامسونگ تحویل دهید. خطر بسیار جدی است و بهتر است اصلا با این مسئله شوخی نکنید.

 

منبع: toranji

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه