بعد از کویین ها و پشت نویس ها مد جدید به بازار آمد!!!

5 4,298

مدتها سر نوشته پشت مانتو ها بازار رسانه و مجازی گرم بود و البته قیمت پایین آن باعث همه گیر شدن_ یا همه پوش شدن_ این سبک مانتو شد.

حالا چیزی پشت ویترین بوتیک های گران قیمت بالاشهر دیده میشود که جدای عجیب بودن چیزی حدود 200هزاتومان نیز باید بابتش بپردازید.

توصیه ما این است که همان کویین های 13 تومانی را پوشیده، یک آتش درست و حسابی راه بیاندازید، یک بلالی هم این وسط کباب کنید و دور آتش بچرخید . خیلی هم نزدیک بچرخید. نهایتا آنچه عایدتان می شود مشابه همین مانتوی گران قیمت است. 

mantoo_copy

البته یک چند روز قبل تر هم این عکس از یکی از بوتیک های شیراز با قیمت 150هزارتومان روی صحنه های مجازی دست به دست شد. روش تهیه این لباس را بلد هستید یا برایتان آموزش بدهیم؟

photo_2016-09-10_17-34-06

باشد که رستگار شویم…

اشتراک گذاری

۵ دیدگاه

  1. 3
    0

    تا وقتی بخواین اینطوری به دنیای مد نگاه کنید صنعت پر درآمدی مثه طراحی لباس هیچ وقت توی کشورمون پیشرفتی نخواهد کرد. طراحی لباس به این شکل به این معنی نیست که همه قشری از اون مدل خاص استفاده کنن. ببینید توی کشورای دیگه چه مدلای عجیب و غریبی پیدا میشه. والا ماها اینقد بی جنبه ایم که یا لباسی رو که مناسب سن و شخصیتمون نیست میپوشیم،یا مسخره ش میکنیم. یه خرده به سلایق دیگران احترام بذاریم،،،لطفا

قرار دادن یک دیدگاه