ممنوعیت خنده برای ملی پوشان فوتبال ژاپن

0 126

«وحید هلیل هودزیچ» سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن که پس از شکست خانگی در مقابل تیم امارات با انتقادهای شدیدی مواجه شده، برای بازیکنان خود ممنوعیت خنده در نظر گرفته است.

ژاپن هفته قبل در اولین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه با نتیجه 2 بر 1 در خانه از امارات شکست خورد.

همین موضوع موجب شد تا سرمربی به بازیکنان خود اعلام کند که حق خندیدن و لبخند زدن ندارد تا به این شکل آنها را تنبیه کرده باشد.

اما این موضوع موجب شد تا سرمربی به طور کلی ارتباط خوب خود را با بازیکنان از دست بدهد و پس از آن فدراسیون فوتبال از «ماکاوتو تگوراموری» سرمربی تیم المپیک خود خواسته است تا بجای سرمربی 63 ساله با بازیکنان مرتبط شود.

«نیکان اسپورت»، روزنامه ژاپنی گزارش کرده است که سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن در معرض انتقادهای شدیدی است و در این زمینه مشکلات فراوانی دارد.

همین نشریه افزوده است که البته در این شرایط او خیلی خوش شانس بود که توانست با رهبری خوب خود تیمش را در برابر تایلند با حساب 2 بر صفر به پیروزی برساند تا فعلا به کاستی هایش خاتمه داده باشد.

اما بازیکنان این تیم به شدت از اینکه سرمربی پس از دیدار نخست اجازه لبخند زدن را از آنها گرفت ناخرسند هستند و سعی کردند خود را از سرمربی دور نگهدارند.

آنطور که فدراسیون فوتبال ژاپن اعلام کرده است این دستیار جدید قرار است بین سرمربی و بازیکنان به عنوان میانجی فعالیت کند.

کمیته فنی فدراسیون فوتبال ژاپن نیز پس از بروز این اتفاقات اعلام کرد که به طور حتم با سرمربی تیم در خصوص مسائل مطرح شده گفت و گوهایی خواهد داشت.

«نیکان اسپورت» می افزاید: «وحید هلیل هودزیچ» کار دشواری دارد. او باید تیم را برای بازی در مقابل عراق در خانه در ششم اکتبر آماده کند و شش روز بعد برای مصاف با استرالیا که تیمی قدرتمند است راهی آن کشور شود.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه