ببینید عینک دودی های ارزان با این دختر چه کرده است!؟!

0 501
هشدار یک دختر 17 ساله در مورد عواقب استفاده از عینکهای آفتابی ارزان قیمت را جدی بگیرید.لائورا ماسون 17 ساله برای اولین بار بدون خانواده اش به تعطیلات رفت و بعد از استفاده از عینک آفتابی ارزان قیمت 1 پوندی اش به دلیل آلرژی شدید دچار عواقب بدی شد. به گفته وی صورتش به اندازه یک بادکنک ورم کرد و این مسئله به قدری ترسناک بود که او تعطیلات را نیمه تمام رها کرد و از ترس مرگ نزد خانواده اش بازگشت.

صورت ، چشمها و بینی او در اثر این آلرژی به شدت ورم کرد به طوریکه حتی والدین او قادر به شناختن وی نبودند. پزشکان اعلام کردند  او و دوستش که هردو از عینکهای مشابهی استفاده کردند و به شدت دچار حساسیت شده اند که علت اصلی آن وجود پلاستیک در این عینکهاست. بعد از مداوای ابتدایی در اسپانیا- جایی که آنها برای تعطیلات به آنجا سفر کرده بودند- آنها سریعا به انگلستان بازگشته و مورد درمان قرار گرفتند.
 0-615610001342525544_parsnaz_ir
او میگوید به شدت نگران بودم که دوباره به حالت عادی بازنگردم . هرگز تصور نمیکردم که علت همه این مشکلات یک عینک آفتابی باشد. به خاطر این عینک ارزان قیمت همه تعطیلاتم به هم خورد و چهره ام به کلی دگرگون شد. واقعا یک پوند ارزش آن همه مشکلات و استرس را نداشت.
پی نوشت: منبع ایران ناز
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه