فقط کافیست 10 دقیقه پیاده روی کنید ؛ نتایج معجزه آسایی را خواهید دید.

2 2,298

سلامت بدن و اندام شما یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید به آن توجه کنید. ورزش برای سلامتی ضروری است و یکی از مفیدترین ورزش‌هایی که می‌تواند سلامتی شما را تضمین کند ، پیاده‌روی است.با بدندید همراه باشید.

پیاده‌روی شادی بخش و مفرح است و پیاده‌روی مستمر موجب تناسب اندام می‌شود. به این ترتیب ورزش پیاده‌روی از جنبه‌های مختلفی برای همه مفید بوده و بر بدن تاثیر مثبت می‌گذارد.

مزایای پیاده‌روی بر اساس مدت زمان آن ، متفاوت است ، به همین ترتیب تعدادی از مزایای شنیدنی پیاده‌روی را برایتان بیان می‌کنیم تا به مزایای شگفت انگیز پیاده‌روی پی ببرید.

9858728891

دو دقیقه پیاده‌روی ، در هر ساعت

بر اساس مطالعه اخیری که در مجله آمریکایی انجمن نفرولوژی چاپ شده است ، پیاده‌روی طول عمر فرد را افزایش می‌دهد ! تنها 120 ثانیه پیاده‌روی در هر ساعت (به جای نشستن) ، 33% خطر مرگ زودرس را کاهش می‌دهد.

12005486002

پنج دقیقه پیاده‌روی ، در هر ساعت

در واقع اگر میزان پیاده‌روی روزانه خود را افزایش دهید ، با احتساب 8 ساعت خواب ، 80 دقیقه در روز پیاده‌روی خواهید کرد و بیش از 1000 کالری در هفته می‌سوزانید. در نتیجه این مقدار پیاده‌روی روزانه به کاهش وزن و تناسب اندام کمک خواهد کرد.

15581705983

ده دقیقه پیاده‌روی روزانه

این مدت پیاده‌روی ، به حفظ سلامت عروق شما کمک می‌کند. زمانی که 6 ساعت پشت سر هم می‌نشینید ، جریان خون در پاهای شما جمع می‌شود و خطر ابتلا به بیماری‌های شریانی ، حمله قلبی و یا سکته مغزی در شما بالا می‌رود. مطالعات جدید نشان می‌دهد که تنها ده دقیقه پیاده‌روی روزانه ، خطر ابتلا به بیماری‌های عروقی را کاهش می‌دهد و سلامت شما را تضمین می‌کند.

20593564364

 

منبع: drsosha

اشتراک گذاری

۲ دیدگاه

قرار دادن یک دیدگاه